Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ženy, kt. vysadili hak...

nadovka

Nemešká ale mala som veľmi slabú pred 15 dňami. A teraz som si odmerala teplotu v pošve je 37.3 znamená to že som tehotná?

monulik..

ahojte diewcence..sledujem wase prispewky uz dlhsie,a potrebujem mensiu radu..brala som HAK yadine po dobu necelych 2rokow(w prwom rade kwoli bolesti co som mala pocas swojich dni,a prawidelnosti ktora mi wdaka sportu a fyzickej namahe nesla ustat)..w decembri som dobrala posledne balenie.w januari a februari tohto roku som dostala menstruaciu presne na den 10teho,koncom februara som ale mala nehodu s priatelom sa nam roztrhla ochrana,a ja som sla hned rano wziat tabletku po,a dostala som ich trosku predcasne uz 4teho marca,od wtedy sme boli spolu uz len raz,ale odwtedy som ich uz nedostala..bojim sa ze som ostala w tom..ale urobila som si uz 4testy,a wsetky su negatiwne..myslite ze by mohli byt niecim owpliwnene a napriek tomu by som ostala tehotna,abo je to len wysadenim HAK??poradte mi prosim som zufala.. nemozem ist ani na gyncu,bo som mimo sk..wopred dakujem za radu

tri bodky

Ahojte, ja som HAK vysadila po piatich rokoch v januári /pred štyrmi mesiacmi/. Hned potom som dostala menštruáciu, takú aká mala byť, ale odvtedy mám len tmavý výtok každé dva týždne. Doktor mi hovoril, že aj 2-3 mesiace nemusím dostať, ale už k nemu asi budem musieť ísť. Totižto, pred tým, ako som začala vôbec HAK užívať, som užívala PROVERU a chodila som na vyvolávačky //Spôsobila som si to sama, rýchlo som schudla

jaja

no každý má niečo po vysadení hak, podla mna. vyskúšaj len na tie doplnky sa spoľahnúť, a hlavne buď v kľude, lebo aj to môže pôsobiť na menzes. lebo vyvolávačka sú tiež len umelé hormony...

sara13

ahoj jaja, tak mala som menzes prvykrat po vysadeni hak vdaka vyvolavacke, ale tento mesiac uz to necham len na tych doplnkoch. co sa tykalo brania hak nemala som nijake problemy ani s libidom, po tejto stranke som uplne v pohode.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre ženy, kt. vysadili hak... - Fórum - ZDRAVIE.sk