pre ženy, kt. vysadili hak...

jaja

no a depresia? tú už mám 4 mesiac (3 som bez hak) ale bojujem aj s tým, bola som na testoch či to nie je š.ž. tak som zvedavá, dúfam, že len stres, aj ked aj to je dosť... tak veľa štastia všetkým, čo dostali rozum a vysadili to...

salieri

Ahojte vsetky, precitala som si cele toto forum, pretoze aj ja som vysadila pred dvoma tyzdnami HAK. A teraz bojujem s miernou bolestou resp. napatim v oblasti vajecnikov, hustym hlienovitym vytokom a kandidozou - vsetko sa objavilo naraz takmer ihned po vysadeni HAK. Neviete, suvisi to nejako? Branim sa probiotikami Biopron a Canestenom, ale zatial nic. A ani ta depresia a vykyvy nalad, kvoli ktorym som to stopla este neustupili. Prosim, ako dlho este u vas pretrvavali tieto negativne priznaky po vysadeni?Ako ste si pomahali?

sara13

RNG mam brat okrem yamu, pupalky, damiani aj dong quai, lebo v predajni mi povedala ze je to podobne ako damiana. tak neviem ci mi staci ak beriem len damianu alebo mam brat aj dong quai?

sara13

takze som dostala konecne menzes, neviem ci to sposobila ta vyvolavacka alebo tie doplnky ale prisli. uz dalsi mesiac to dufam zvladnem bez nej

RNG

Po dlhsom brani syntetickych hormonov trva nejaky cas, nez sa telo znormalizuje, U niekoho len par tyzdnov, u niekoho aj 2-3 cykly.
Trpezlivost

zuziacik24

Ahojte ja som vysadila hak po cca 7 rokoch, berem vsetky doplnky..dokonca som ich zacala uz tyzden pred vysadenim je od vetdy uz skoro tri mesiace a ja nemam menzes..sibe mi uz z toho uplne som zufala...a to chceme babatko...placem kazdy den uz kvoli tomu..a gynekologicka krepa ma objednala az na jun...asi sa nastvem a vrazim tam a budem sa tvarim ze umieram aby som pre nu bola akutny pripad