skusenost s pilatesom

[zruseny12]

tiez cvicim doma a zacala som len koli tomu,ze ma strasne bolel chrbat a svaly a kosti...a teraz som na tom tak zavisla,ze ked vynecham cvicenie hned to poznam a bolesti ustupili,a mala som niekedy velmi velke bolesti,uz som si myslela,ze sa ich nikdy nezbavim...a fakt je to vyborna...lepsia ako sa napchavat tabletkami proti bolesti...

slavulinka

Aj u mna to tak bolo, hned po prvom cviceni som mala super pocit, rozcviceny chrbat a vsetky kosti a citila som prijemnu svalovku na bruchu, co ma utvrdilo v tom, ze nieco na tom bude, ked brusne svaly pracuju :-) tiez odporucam :)

vecernica

prijemne som sa vzdy rozcvicila.Ale nechodim do telecvicne, mne vyhovuje si zapnut dvd pilates a cvicit doma.Zdaju sa mi nehorazne tie ceny co za to chcu.Da to urcite harmoniu. Cvicim to ked som nervozna ,skudni to urcite.Dokonca citim ze posilujem velmi nenapadne aj svaly na bruchu.

jonzetta

mozem ti z vlastnych skusenosti povedat, ze psychicke vysledky (super sviezi dobry pocit z pobytu vo vlastnom tele) ziskas uz po prvom cviceni. a stale sa bude prehlbovat. a tie fyzicke- to zalezi na intenzite a intervaloch cvicenia. ale pokial si pamatam, tak je to vidno uz nazaciatku- budes sama citit, take pruzne brusko :o) a urcite sa to oplati. Silno odporucam!!!