Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako udrzat tiene na oci na spravnom mieste?

barbinka

usiko: však podľa mňa si fajn človek, ja sa na teba nehnevám, však ani nemám prečo. tam išlo len o to, že ja som to asi vnímala. ja si ich dávam len raz, ale ako vravím, moc nepoužívam tiene.

rita23

preco teda nam trh ponuka vo velkom tekute tiene alebo tiene v tycinke, ked su zle? Mam ocne tiene z oriflamu, v tycinke, s trblietkami, ale nedrzia tak, ako by mali, pritom ich cena bola 129 za 4 ml tienu (podotykam jedneho)

usiko

barbinka, a davas si tie pudrove tiene 2 krat alebo len raz...myslim, aby ti vydrzali do vecera...
....a zakopme prosim vojnovu sekeru....

agina

Ja pouzivam asi desat rokov len a len praskove ocne tiene /pudrove/ a najviac sa mi osvedcila znacka Rimmel duo ocne tiene.Tie mi vydrzia na ociach cely den.Vyskusala som uz vsetko mozne a vzdy sa vraciam k tymto ocnym tienom.Som s nimi absolutne spokojna,stoja priblizne 199,-

barbinka

presne tak, kvôli tomuto sa majú používať len púdrové tiene. ja tiene nepoužívam bežne, len výnimočne, ale dám si hocijaké púdrové a vydržia mi celý deň.

dadaa

pouzivam len pudrove tiene...najskor ceruzku, potom jednu vrstvu tienou a zak za 10-15 minut este jednu vrstvu...ta prva vrstva je miesto pudroveho zakladu, drzi dovecera:)..je jedno, ci drahe alebo lacne

usiko

No, tiez som to pocuka a urobila som to, ale nepomaha ani ten puder....ale mam kolegyne, ktore maju od jednej firmy tiene a tie im nadherne vydrzia cely den...vidim to, nie, ze mi to len povedali...ale momentalne nie su v ponuke, ked budu, tak mi to kolegyna prinesie a dam vediet....

cat

pouzivam zriedka tiene, ale pocula som, ze najskor prepudrovat viecko a potom tiene, vraj to vydrzi..no neviem, na plavaren by som s tym aj tak nesla...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako udrzat tiene na oci na spravnom mieste? - Fórum - ZDRAVIE.sk