Zubar - 2. plomba - platenie

Príspevok v téme: Zubar - 2. plomba - platenie
asdfjklô

ahojte, chcela by som sa opytat: dajme tomu, ze zubar vam urobil plombu, vy ste si o tristvrte roka cistili zuby, tak ako vzdy, a ta plomba pri cisteni vypadla. tak ste isli teda hned k zubarovi, ze nech vam tam da novu. otazka: ma od vas pytat za tu druhu plombu peniaze??? nie je nahodou ta plomba nieco take, ako ked kupite tovar v obchode, ze je na nu dvojrocna zaruka, a teda do dvoch rokov podotykam, vid realita, po tristvrte roku)za tu plombu by ste nemali platit???
ak mi vie niekto poradit, vopred dakujem.

deniska

ahoj,ja si prave bielim zuby.pouzivam Blendamed white strips.su perfektne priatel to uz vyskusal a vysledok bol super,az americky biele zuby.jediny problem je ze na slovensku ich nezozenies.ja ich mam z lekarne z nemecka.

1212

aj tu platí záruka 6 mesiacov, a že to závisí od sestričky ako ju vymieša? zobuď sa a nabudúce maj otvorené oči keď ti budú blombovať zub!sestrička blomby nemieša!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a s tým platením, mám 6 ročnú dcéru s ktorou chodím na prehliadky tak ako mám a stále platím! tak aká starostlivosť zadarmo pre deti do 18 rokov? tak sa nečudujme že jedno sa píše a druhé sa robí.w

lenca

fakt sa nedaj, mne to pride, akoby lekari nikdy nepobabrali ziaden zakrok...a nasinec namiesto toho, aby ziadal zadarmo nahradu, radsej skloni hlavu. ako sme si lekarov vychovali, takych ich mame!

lenca

tak to sa teda mylite! ak vypadne do pol alebo tristvrte roka, mal by ju vymenit zadara!!! Moj zubar, ktory nema zmluvu so ziadnou poistovnou, to tak robi. DOBRY zubar by to tak urobil! Len tu na Slovensku sa ludia nechaju zodrat aj z tych malo penazi co maju. Aka pol rocna zaruka...taka biela plomba, ak je urobena dobre, tak ma vydrzat minimalne dva roky

aduliena

Každý zubár má svoj cenník. Ten priateľov zubár má teda riadne vysoké ceny. Ale je pravda, že od nového roka vyšli ceny. Ja som doteraz za amalgánovú plombu platievala 100-150sk, a teraz som bola a platila som 220sk.
Ak nie si spokojná, treba zmeniť zubára.

asdfjklô

no totizto sa jednalo o mojho priatela a ten si to teda zaplatil tiez. a tie sumy, co uvadzate za biele plomby, tak tie ma teda dostali!! akoze on chodi na preventivky a plati si 600 za jednu bielu a od noveho roka, ze az 800 za jednu bielu!!!! to je akoze dovi dopo... ale vdaka za prispevky...

aljoska

tak sa mi zdá,že "záruka" je pol roka.Za biele plomby,nie velké,zvyknem platiť od 200-300 Sk.Mám zubára ktorý má v porovnaní s ostatnými celkom prijatelné ceny.