Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jazyk na univerzite

cat

tak ak to tam rovno napisali, ze netreba rustinu, tak ok pre teba :)..ale nejak sa mi to nezda. z coho mas teda skusky? sj, realie a ??basta?

cat

to je tiez pravda, studovat jazyk priamo v tej-ktorej krajine..problem je v tom, ze raz ked tam nacas odides a naucis sa jazyk..vela krat ta univerzita prejde :)) ale na naucenie jazyka je to zarucene najlepsi sposob!!!vrele doporucujem

suns

noo tak ďakujem za rady, ešte to upresnim. Chystám sa na filozoficku na etiku, ale beru len 20 ľudí podľa priemeru. ja mam 1,22 tak nemám istotu. Preto si dávam aj do TT. A tá španielčina je na pedagogickej a berú bez príjmačiek. Preto som si to vybrala.. Bo nijaká učiteľská kombinácia mi nevyhovuje.. Angličtina s - mat. fyz. bio... ja som z kultúrnej akadémie..takže...

Mati

PRE SUNS>
Studovala som nieco ine, ale pokial viem, ked sa hlasis na VS, mal, mala by si ovladat jazyk, ktory chces studovat. Pocuvaj, mozem ti odporucit jednu vec. Rok pockaj, a vyuzi ho na naucenie sa toho jazyka, teda spanielciny priamo v Spanielsku. Programy EU, konkretne program Mladez v akcii. Sama som tak bola v Portugalsku a nestoji ta to ani halier, pretoze ide o dobrovolnicku cinnost. Viac info najdes na stranke iuventa.sk, ale nehrn sa na vysku, pokial neovladas jazyk, lebo to bude velmi narocne. Okrem toho, rok nie je dlha doba, a za ten cas pochopis omnoho viac, ako keby si len sedel za lavicou a drvil sa.. no ved vyskusaj

cat

pozri si ten test zo span. na filozofii v ba, mozno nieco take ta caka:) no a uvas na katedre vam neporadia s nejakym skusobnym testom??

mirka283

ja sa tiež chystám študovať španielčinu. ale v Prešove, v kombinácii spolu s nemčinou. myslím že tam treba vedieť tú španielčinu, lebo sa z nej robia aj prijímačky. len netuším na akej úrovni ju treba vedieť. ja som sa ju naučila z knihy pre samoukov, a až tak dobre ju neviem.. tak mi držte palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jazyk na univerzite - Fórum - ZDRAVIE.sk