jazyk na univerzite

barbinka

cat: záchody sú tam otrasné. ale neposudzuj školy, keď nevieš. ja mám skončenú pedagogickú a jednoduché to nebolo. teraz si ešte robím ekonomickú a príde mi oveľa jednoduchšia.

cat

aha..no tak vidite, aj na pedagogickej treba. ale mozno tam ta uroven nebude taka zavratna...lebo tam pocnuc zachodmi uroven vobec...

wewerka

ja sa tam na buduci rok hlasim tiez...ano musis voladat spanielcinu. ako to ze sa hlasis na vysoku skolu na jazyk ktory neovladas?(vynimku tvoria jazyky ako svedstina, holandstina a pod. ktore nemaju na slovensku dostatocne zastupenie aby sa dalo vyzadovat na prijimackach)

zabka

inac to by aj mna zaujimalo lebo sa hlasim na tlmocnicto prekladatelstvo na rustinu a prijimaju podla mat.vysvedcenia a z testu vseobecneho prehladu krajiny takze jazyk vediet este nemusim,nie?

cat

ma zaujala tato tvoja tema, tak sa v tom trochu hrabem..predsa..uz je to nejaky ten rocik od prijmacok :)..na aku fakultu sa hlasis?na filozofii velmi pravdepodobne musis ovladat jazyk, na pedagogickej - ak taky odbor ovsem otvaraju - mozno..mozno ani nie, ale neviem..idem kuknut :)