Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

areta

mimuš888 s tym rataj ze ked budes uzivat hak budes mat mensiu chut na sex. hak nie je od toho ze schudnes a narastu ti prsia a ktomu sa ti zlepsi plet a vlasy. su to umele hormony. z toho vyplyva ze ti budu robit v tele to co budu chciet oni. a kazda baba to znasa inak. nemysli si ze ked si kupis inu antikoncepciu tak ze s tou budes s pokojna. Je to chemia a to ti dava poznat aj tvoje telo. ak chces mat chut na sex. a chces schudnut co si pribrala zacni pouzivat prcky. a neboj sa toho ze praskne lebo to privolas. a uvidis ze ked prestanes pouzivat hak sa ti telo vyplavy a pekne pojdes s vahou dole. hm?

lenkaa123456

zmen ju na jeanine, minerva sa dlhodobo uzivat nemoze. jeanine sa dlhodobo uzivat moze a ma takisto priaznivy vplyv na plet a vlasy

Mimuš888

Beriem Minervu uz 15 mes. Pleť sa mi zlepšila, aj prsia mi trochu narástli, no pribrala som cca. 10 kg. Som precitlivelá, a mám menšiu chuť na sex. Takže som s nou veľmi nespokojná :(

Linguistics

Ja som skoro 3roky uzivala Regulon, no pri poslednej prehliadke mi lekarka povedala, ze prejdeme na nieco ine, modernejsie. A predpisala mi Minervu. Ale tak to ja radsej nechcem nic modernejsie, ta Minerva na mna posobi strasne. Som precitlivena, placem, hnevam sa, nemam naladu, podrazdena. A este strasne vela jem. :-/ Pri regulone som take problemy nemala. Plus sa mi urobili vyrazky na cele, ajaj. :D Takze pre mna to asi nebude to prave.

jozka :)

dakujem velmi pekne za odpoved :) mne tiez kamaratka povedala, ze hned po druhej tablete do nej partner ejakuloval, a ze je hned chranena.myslim si ze tych 10 by mohlo byt postacujucich na to aby som bola chranena pred tehotenstvom..dakujem pekne :)

lenkaa123456

ked beries tabletky presne a podla pribaloveho letaka tak nemozes otehotniet uz od prvej tabletky , aj keby tvoj partner do teba ejakuloval nonstop

jozka :)

ahojte baby mohli by ste mi prosim ta poradit.je mozne ze po 10tich dnoch uzivania minervy mozem pri pohl.styku otehotniet? ako dlho by sa mala minerva pouzivat aby som predysla otehotneniu? surne odpiste..dakujem !!!!