Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

Naomi88

Ahojte baby... chcem sa opytat... brala som predtym Artiziu a som ju zmenila na Minervu ...lenze zacala som ju brat po dobrati Artizie po sedemdnovej pauze...a neviem ci som ju nemala zacat brat v prvy den menstruacie...je problem ked som ju zacala brat hned po dobrati Artizie? noo este taky detail.. mala som pohlavny styk ..dufam ze to nevadi ..ze maju tabletky ucinok ..prisim odpiste

chcebytchuda

ja berem minervu 7 mesiacov a pribrala som zo 50 na 56kg a to som drzala aj 3 diety a chodim do posilky tak som dost na nervy,,a okrem toho pridala mojmu mam nizkemu tlaku a su z toho omdlievacky...ale uz som si vyčíhala tzv. Yadine ktora vyzera ako dokonala kombinacia-ochrana, ničí akné, nepriberas(ale chudnes) a zoslabuje menstruacne krvacanie a bolesti :)....no ked sa sem este niekedy dostanem tak vam napisem aka bola Yadine ked som to zacala uzivat....a este zevraj je draha ale to mi tak strasne nevadi hi

angela85

jankaaa ved za tych 7 dni ti ma nastat menzes, vsetky antinkocepcie pocas menzesu nemaju tabletky a ked ano tak len placebo, ja ju beriem uz tri roky a zatial som neotehotnela