Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

Bius

ahojte, chcela by som sa opýtať kedy je možné začať brať Minervu? keď sa mi začne menzes alebo môžem začať brať aj skôr?

miauu

dobry vecer,
chrani minerva aj pocas 7dnovej prestavky kedy sa nic neberie??
pride mi to trosku zvlastne ze ked sa jedna tabletka vynecha moze byt problem a ked sa vynecha 7, nic sa nedeje? to nevadi?

MINONKAdna

Tak ja ju uzivam uz rok a pol pomaly ale ziadne zavazne zmeny ani akekolvek ine zmeny som nepocitila. Doktor mi ju predpisal na vyziadanie bo som si myslela ze moju pupakavu tvar ma nasvedo mi antikoncepcia. To ze vplyva na neplodnosť. No tak keby bola taka skodliva asi ti ju doktor nepredpise. Ale ked prestanes brat akukolvek anti. tak mas navacsiu sancu otehotniet. Poznám taky pripad, nie jeden.
Zas si myslim, že doktori podcenujú odber krvy pri vybere anti, bo mojej kamoske doktorka predpisala anti. a potom sa jej upchali cievy a musela byt v nemocnici a z toho zdravotne problemy. Pritom ju brali len kratku chvilu, bo jej z toho bolo zle. A tak prečo niektory doktori to robia a niektory nie. Pride mi to cudne.

jasulka

ahojte :o) chcela by som sa opytat ci ma niekto dobre skusenosti s Minervou nema to nejaký vpliv na maternicu ze nebudem moct otehotniet v buducnosti???? dakujem neweim ale nemam stym skusenosti lebo mi to predpisali koli akne

mataBB

nie antikoncepcia sa takto uzivat nemoze..musi sa brat v kuse..bud beris stale alebo neber vobec..vsetko medzi je na houby a robi to len problemy s cyklom a hormonmi

imka177

prosim vas vie niekto ci skodi brat tabletky napr. dva mesiace potom si dat pauza na mesiac a znova brat napr.3 mesiace a zase pauza....ja len ci sa da brat antikoncepcia prerusovane ..dakujem za odpoved ...