Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozna velkost a vlacnost penisu v klude

Príspevok v téme: Rozna velkost a vlacnost penisu v klude
fero11

Zaujimalo by ma ci je normalne ak velkost penisu v kludovom stave, teda bezne v priebehu dna, sa meni. Proste niekedy ho mam takeho vacsieho a volnejsieho, visi dole a inokedy ho ledva najdem. Proste je niekedy taky uplne zatiahnuty dovnutra a strasne taky stuhnuty.
Vsimol som si aj miesky ci ako sa to odborne povie - ze tie su tiez niekedy take uvolnene spustene dole a niekedy uplne zcvrknute a nacapene dovnutra (ako keby im bola zima).

Proste ma to sere, lebo normalne ho mam v klude taky normalny ze by som sa za neho nehambil, pripadne az chvalil :) (v pohotovosti je tiez OK velkost) ale niekedy sa skoro hambim vyzliect pred priatelkou alebo niekde v sprachach.

Je to normalne?

A este nechapem ze pri velkom fyzickom vypati, ako ked beham ale 30 minut v kuse alebo ked plavam, cvicim, tak potom ho mam tiez vzdy taky zcvrcknuty aj s vajciami. - a toto uz celkom nechapem lebo ved ked sa hybem, tak krv prudi silnejsie, tak by mal byt vacsi, nie???

tgýgzýu

chcel by som napisat jednu vec miešok(scrotum) je ten vak pod penisom v ktorom su ulozene semenníky tak tu nepiste miešky ale miešok lebo ten vak je iba jeden nie viac rozumiete?

imunitka

Jaj s prepacenim aki ste blbi...a pritom ste chlapi a je to vas ustroj.
Takzvane "rozliatie" alebo "scvrknutie" vajec a udu nastava podla teploty. Ked sportujete, tak tam mate teplo, tak miesky klesnu nizsie, aby sa udrzala optimalna teplota spermii. Zabezpecuje to takzvany funiculus spermaticus, ktory prebieha vasimi slabinami az do mieskov a na nom je sval musculus cremaster, ktory zabezpecuje tu relaxaciu alebo scvrknutie mieska. A s udom je to podobne. Zima = male prirodzenie, teplo = roztahane.

tu mate aj obrazok

upload.wikimedia.org

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozna velkost a vlacnost penisu v klude - Fórum - ZDRAVIE.sk