Mirzaten

alžbeta

Ahoj via, abby, Mne predpísala doktorka 1 tab. 30mg, ale ja som sa bála, tak som si prvý večer zobrala len 1/4 tabletky. Strašne som zostala malátna, akoby na spanie, ale keď som si lahla, zostala som hrozne nervózna a zaspala som asi až za 1,5 hodiny. Ráno som oťapená a mám slabé nohy.Neviem či by som si nemohla večer zobrať aspoň 1/4 Lexaurínu, aby som nebola taká nervózna.Ja som chudá 158/46, ale neviem si predstaviť, že priberiem 10 kg. Myslíte, že to platí pre každého? Trpím depresiou a úzkosťou, mávam slabé nohy, až kým to nerozchodím. V poslednej dobe mám aj problém s trávením a so žalúdkom ako takým. Som rada, že ste mi odpovedali, ďakujem. Je to trápenie táto choroba, no ale čo už.

fero111111

tiez som bral tento liek, pribral som 15 kil za rok a som bol z toho taky malatny a spomaleny a zle mi aj myslelo, ale musel som brat inak som nespal, bacha potom po vysadeni, velmi pomaly ale fakt velmi, to znamena vobec nie tak ako je na pribalovom letaku, keby som sa drzal toho a slov doktora stale to berem (a poistovna pekne prachy preplaca to je asi ich ciel).

alžbeta

Dnes mi doktorka predpísala Mirzaten Q-Tab, mohol by mi niekto popísať bližšie, ako sa tento liek znáša a aké má vedľajšie účinky. Ja sa ho bojím užiť.

abby

ahoj, ja som uzivala Mirtazapin, asi to bude podobny liek. Strasne som z neho pribrala a opuchli mi nohy, lenze to mozno na teba nebude takto posobit. Inak, brala som ho na depresiu a srav sa mi zlepsil.