Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde sa zoznamit?

malicka

aj ja som sa spoznala s mojim teraz uz ex priatelom na azete, ale boli okolo toho blbe opletacky, ale vsetko sa dajk vysvetlilo a bol z toho celkom pekny 7 mesacny vztah, a teraz tiez tak priblizne pred mesiacom som sa zoznamila cez www.partneri s velmi prijemnym chlapikom s ktorym sa stretavame a je nam velmi fajn, mozno z toho bude aj laska, neskor dam vediet, ale uz sa tesim, dufam ze to vyjde :-)))Takze si myslim, ze nedviazat kontakt sa da aj cez net, ale potom si aj napriek tomu vsetkemu myslim, ze osobny kontakt je predsa len lepsi..na nadviazanie kontaktu net moze byt fakt dobry, ale potom je to uz len na tych dvoch dotycnych osobach, ci chcu spravit krok vpred alebo zostat len pri pismenkovani si! Ja som hladala nieco vaznejsie, resp. nieco serioznejsie a vyslo to hned, takmer na prvy pokus, takze niet sa coho bat, ved napisat na nejakej zoznamke niekomu predsa nie je hanba, a ked aj dany clovek odpise...tak potom sa uz len pustit do toho...

crazyangel

ahojte, ja som zacala chodit na azet asi pred troma rokmi, kamoska ma naucila cez okna medzi prednaskami este na VS:) a touto cestou som sa aj spoznala s mojim uz byvalym priatelom, dokonca na ceskom azete, boli sme spolu rok, mali sme fajn vztah, cize ja zoznamovaniíe cez net neodsudzujem, je to fakt individualna zalezitost a skusenost kazdeho z nas, niekto ma dobre skusenosti, niekto zle....btw, momentalne mam vztah, sme spolu s priatelom vyse rok a pol, byvame spolu rok, maximalne si rozumieme a spoznali sme sa na azete...:)

seven

ja som sa už sedemkrát stretol, vždy to bolo docela fajn... ale zatial sa nikdy z priatelstva nevytvorila laska... ale vraj to funguje aj cez net...

lucy_liu13

myslim si,ze azet nie je najidealnejsia forma zoznamenia, a hlavne pre uprimnych ludi,ktori hladaju nieco seriozne
ja som sa nedavno kvoli azetu rozisla po 2 rokoch.
Moj frajer tym bol asi posadnuty, fical na tom v robote, vypisoval s xy babami o vselicom.....az sa stretol a podviedol a neverim,ze len raz.
fical este na vseliakych inych chatoch...
a pritom na vonok posobi fajn a da sa s nim aj pokecat a tak,ale to aky je v skutocnosti tie baby vobec nevedeli.
takze aj ked sa vam zda ze ste natrafili na niekoho fajn v sktocnosti to tak nemusi byt.
ja si tiez teraz neviem predstavit kde stretnem niekoho normalneho.
tak ako napisala barbika, vacsina chlapov na diske nahana len sex, asi ako zenaci a zadani na azete.
je to tazke :(

cat

to fakt??wow, teda super, ze vam to takto vyslo cez net. ja najkurioznejsi pripad zoznamenia cez net som pocula od jednej baby - tykalo sa to nasej spolocnej znamej. 3 mesiace si dopisovala s ..turkom...sa zalubila(ale dost vazne)..dokonca na svk nechala vysoku, aby isla studovat do turecka..podotykam, ze turecky nevedela ani fnn.. ale inak pekna a inteligenta baba :) len asi stratila zdravy usudok..

usiko

ja som si nasla priatela cey internet - Partneri.sk, a byvame spolu....sadli sme si ako r---t na serbel a sme stastni...sme spolu rok a pol a velmi si rozumieme...ale pred stretnutim sme si hodiny volali a tak sa spoznavali...

cat

ja by som na to tiez nesla cez chat, nedokazem verit cloveku, o ktorom viem naisto tak max. prezyvku na chate..na diskoteke sa uz zoznamilo vela ludi, ale vacsinou z toho nic dobre nevzislo..moja blizka sa zoznamila v praci, ina zase na vysokej, dalsia na vecernom kurze, jedna dokonca na futbale..:)) chce to skratka ist do spolocnosti. tak prajem vela zdaru:))

stix

ludia tiez pridam svoj nazor na zoznamovanie cez azet - podla mna to nie je idealny sposob, da sa tam sice "pokecat" o vsednych veciach s inymi ale ako prostriedok na real zoznamenie by som azet urcite nevyuzival... co sa tyka diskotek - ako tu uz odznelo tak clovek stretne na diskoteke kopec nadrzanych alkoholom podgurazenych chlapov alebo vyfintene "pipky" vo veku 15-rokov, ale nemam skusenost s tym ze by sa tam nasiel niekto "normalny", ak sa tam chce aj niekto zoznamovat ide mu iste len o znamost na jednu noc... ja som toho nazoru ze ak clovek chodi obcas do spolocnosti - kino, divadlo, nejaky slusny podnik - tak skor ci neskor stretne niekoho s kym ma moznost zoznamit sa, ale ide o spontannu vec... ved clovek nikdy nevie kedy stretne toho praveho, a vacsinou je to cista nahoda :)

stix

ludia tiez pridam svoj nazor na zoznamovanie cez azet - podla mna to nie je idealny sposob, da sa tam sice "pokecat" o vsednych veciach s inymi ale ako prostriedok na real zoznamenie by som azet urcite nevyuzival... co sa tyka diskotek - ako tu uz odznelo tak clovek stretne na diskoteke kopec nadrzanych alkoholom podgurazenych chlapov alebo vyfintene "pipky" vo veku 15-rokov, ale nemam skusenost s tym ze by sa tam nasiel niekto "normalny", ak sa tam chce aj niekto zoznamovat ide mu iste len o znamost na jednu noc... ja som toho nazoru ze ak clovek chodi obcas do spolocnosti - kino, divadlo, nejaky slusny podnik - tak skor ci neskor stretne niekoho s kym ma moznost zoznamit sa, ale ide o spontannu vec... ved clovek nikdy nevie kedy stretne toho praveho, a vacsinou je to cista nahoda :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde sa zoznamit? - Fórum - ZDRAVIE.sk