Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som ALKOHOLIK-ABSTINENT

mijkoo

mnoooo..ja som zacal s kamosmi cez vikendy..mal som 16-17r. a ani sa to nejak nestupnovalo a predsa som sa dostal do zavislosti..ono to zacne uplne nevinne..ale ked su na to predpoklady ako slaba osobnost, zle prostredie..atd..tak to prepukne u kohokolvek..to sa neda predpovedat a nikto sa nemoze bit do prs ze nie je alkoholik..podla lekarske ho hladiska sme takmer vsetci pijani!!!!...nechcem murovat ale mal som tu cest spoznat na lieceni viacej druhov alkoholikou..totizto ono sa to deli podla stylu pitia!!..su aj taky co nepiju 3-4 mesiace a potom maju tyzden tah!..a potom zase nic..

stix

to alkol: ak pijes 4-krat do mesiaca ako hovoris, a dokazes to kontrolovat tak si trufam povedat ze sa nejedna o alkoholizmus...kto je alkoholik pije trochu castejsie a nekontrolovane - viem to lebo lebo znamy bol na tom dost zle co sa alkoholu tykalo, zomrel asi rok dozadu na cirhozu pecene. ja som mal moznost vidavat ho takmer kazdy den na ceste do krcmy alebo uz v riadne biednom stave na ceste z krcmy... to bol clovek ktory bol zoparkrat na lieceni a vzdy padol to toho svinstva znovu a znovu, inak to skoncit ani nemohlo. myslim ze s tebou sa to porovnavat neda, pit 4-krat do mesiaca nie je este tragedia, pokial nezacnes ten interval skracovat.

alkol

To stix : To si iba myslíš, niekto to obmedzí, niekto naopak , čím je starší pije viac a niekto rovnako. Ja mám skoro 40 a pijem od 15 tich ale na 99 % v mladosti iba v piatok a v sobotu a neskôr iba v sobotu , ale skoro každú t.j. 4x/ mesiac. Som alkoholik ? Možno aj hej. No a niektorí z partie z mladosti nepijú vôbec, iní sú viac menej alkáči /pijú stále keď majú voľno a môžu/ .

stix

ja si asi tak 3-4 krat do tyzdna vybehnem s kamaratmi na pivo vecer - samozrejme malokedy to ostane iba pri jednom pive...aj cez vikendy casto chodivame na rozne akcie - ci uz diskoteky alebo party, kde sa vypije aj vela tvrdeho alkoholu... no ked je clovek mlady - okolo tych 2O rokov ako ja tak je to podla mna normalne, ved to vidite vsetci ako sa dnes teenageri bavia - bez alkoholu iba velmi tazko... moj nazor je ze nejde o ziadny alkoholizmus, kazdy to zacne skor ci neskor obmedzovat ci uz kvoli nedostatku casu "venovat" sa niecomu takemu alebo sa v mladosti dost vyburi a neskor ho prejde chut dalej takto hyrit...

mijkoo

kazdy organizmus je iny..kazdy reaguje na alkohol rozne...neporovnavaj sa s inymi..a liek na opicu???..NEPI..zbytocne si zabijas mozgove bunky!!!..a mozno tvoris zavislost..a z toho sa hrabe uz len velmi tazko!!

janka222

NO obcas sa stane ze z kamaratmi pijeme aj 8 piv za celu dlhu noc.Potom ta strasne opica.Maju alkoholici opicu? Vsimla som si ze kamarat vypije vela a druhy den je skoror uplne fit a mne je vzdy strasne zle.Mas liek na opicu? chii,teda okrem odporucania nepi?

mijkoo

a sposobuje ti to pitie nejake problemy???..ak nie tak nie si..ale to moze prepuknut u kohokolvek..casom..ked sa z toho stane zvyk a davky zvysis.

janka222

Ako sa to da zisit ze ci je clovke uz alkoholik? ja si dam napr ked ma mnervy v ten den aj tri piva. NIe je to kazdy den ale ked som strasne na nieco nasrata ,alebo vynervovana.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som ALKOHOLIK-ABSTINENT - Fórum - ZDRAVIE.sk