niečo proti poteniu

mira

Aďka, to čo vylučuje telo nadmerným potením, je voda a soľ. Telo je múdre a zatiaľ vie, čo nechce. Ak nebudeš veľa soliť, jesť potravu kde je veľa toxínov a mäsa /puríny/, nebudeš mať dôvod priveľa piť. Kožu používa telo na vylučovanie vody vtedy, keď už obličky nestačia. No a smädí aj vtedy, keď jeme priveľa suchých a pečených jedál. Je lepšie jesť vláčne a šťavnaté.

aďka :-)

ja mám podobný problém a bola by som rada, keby mi (nám) niekto odporučil niečo, čo fakt funguje. ĎAKUJEM :-)

zds

julia, zrejme mas prekysleny organizmus (mozne hlavne priciny - nadmerny stres a vyziva, prekonane choroby a vseobecne tolerovane jedy - kava, sladkosti, vela masa, alkohol, cigarety...).
Potenim sa telo snazi dostat toxiny z tela von a navodit nielen termicku rovnovahu ale predovsetkym acidobazicku (ph).
ako vychodisko by som na tvojom mieste videl v detoxikacii - hrube crevo, pecen, tenke crevo...
prostriedkov a moznosti je dost - vyziva, výzivove doplnky, priame detoxikacne kury (napr. aj medova masaz je vyborna), zmena life style (to je najtazsie)
antirespiranty (ziadne) principialne neriesia problem.
zazil som to na vlastnej kozi, doslova, cca 13 rokov.

Ivka 1

Julia mám veľmi dobré skúsenosti s deodorantom na prírodnej báze,neobsahuje aluminium ani zirkonium. Môžeš ho používať na celé telo/nohy,ruky/.Môžu ho používať aj muži.Napíš na mail, pošlem Ti info.

luckaaaaaaa

skus používať mužské antiperspiranty a na to si daj ženskú vôňu- na prekrytie. Mne to v puberte pomohlo