Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MA NIEKTO SKUSENOSTI S PILATES???

mia25

pilates je super na chrbticu hlavne,a spevnenie tela..uz tu niekde bolo pisane ze pilates sa zda byt pomaly,mozno nudny,ale nie je taky jednoduchy,preto aj ja odporucam aspon pre zaciatok chodit na kurz,aby ste boli pod kontrolou,spravne dychanie,pohyby,ktore clovek doma sam nevidi... mne pomohli cvicenia na bolesti chrbtice,a taktiez sa zlepsilo drzanie tela,citila som sa pevnejsie ovela,pri pilatesovi sa precvicuju aj vnutorne svaly,je to super na cele telo,musim pochvalit,ale na to treba pravidelny trening,ja som chodila asi 2mesiace na kurz 2x do tyzdna,a nevdela som si vynachvalit.prave sa idem zapisat znova,mala som dlhsiu pauzu:-) a uz sa zanedbavam! odporucam.

vecernica

ta tema je tu uz zalozena.Velmi odporucam najma proti stresu super harmonicke cicenie.Ja mam dvd ,nechce sa mi platit a chodit na to do telocvicne takto cvicim ked potrebujem. Myslim ze je lepsie ako joga,,a aerobick,ale to zavisi od toho aky si typ pre niekho je moc pomale a nezazinve.Ja to skor berem ako relax.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MA NIEKTO SKUSENOSTI S PILATES??? - Fórum - ZDRAVIE.sk