PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

Inge

1.šport 2.pitný režim 3.veľa ovocia a zeleniny 4.tvárová gymnastika 5.prírodná kozmetika (skvelý je Nobilis)

tonino

ja ti poradim, ja mam 47 rocnu partnerku a mne je 35 a ver mi ze ona vyzera mladsie ako ja lebo ja beriem opiaty od svojich 15 rokov, moji rovesnici vsetci zo sidliska uz pomreli na predavkovanie fentanylom ja som este zivy lebo som bol vo vezeni a beriem metadon, co som vlastne chcel povedat, aha, ze ako omladnut, hlavne nepozeraj slovenske serialy a spravy lebo to ti prida na veku, co najviac sa pohybuj a zdravo sa stravuj - vela ryb, zeleniny, ovocia a tak..a aspon raz do tyzdna si s partnerom doprajte sex maraton, sex velmi omladzuje

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

crocinka

bola by som stastna novierka, keby si mi aj viac o nich napisala. som zvedava, ake tabletky to su a ci to nie su nahodou tie iste o ktorych mi aj kamaratka hovorila :) mozme kludne aj tu :)

novierka

Crocinka ja som asi pred mesiacom zacala uzivat jedny tablety, ktore maju vplyv na vnutro organizmu a maju antioxidacny ucinok, vdaka koremu dochadza k spomaleniu predcasneho starnutia. Zatial ich uzivam len mesiac ale velmi dobre sa citim. Chces o nich vediet aj viac? Rada ti napisem bud tu alebo nejako osobne (ak sa to tu da). Podotykam, ze nejde o drahe tablety.

Ivka88

pitný režim, šport, kvalitný spánok, pozitívna myseľ, pestrá strava a prírodná kozmetika...to sú aspoň pre mňa životabudiče , ktoré ma udržiavajú v dobrej kondícii

ZuZaNa157

rada ti poradim crocinka, no mohla by si mi napisat ako sa o seba staras? aku kozmetiku pouzivas? chodis aj na nejake cistenia kozmeticke alebo uzivas nejake tabletky? napis a podla toho ti poradim co odporucam :)

LenockaH

@ ivenqua ja mám výbornú skúsenosť s týmito krémami eshop.nobilis-tilia.sk Dlho som hľadala také, ktoré budú vyhovovať mojej extrémne citlivej pleti

KAPACITOR

Nestačí sa starať iba o fyzické telo. Darmo dávate výživu telu zvonka aj zvnútra

Rovnica zdravého človeka: Človek = telo + duša + srdce

Ak je toto v rovnováhe, bude táto rovnováha robiť aj dobré/zdravé chemické reakcie v organizme. Ak napríklad chýba láska/srdce, to je 1/3 zo zdravia. Ak nie je spokojná duša/psychika/podvedomie, to je rovnako 33%-tný deficit.