Make up na zmiesanu plet

Príspevok v téme: Make up na zmiesanu plet
laurikaa

Rozmyslam ze si kupim novy make-up..Mam 15 a plet nie zlu,ale obcas predsa len nejaka vyrazka .Problemom je vsak ze ju mam nejednotnu..Lica take cervensie a dokonca okolo obocia a na brade supinky ..NO tak hladam nejaky make-up .. Nepouzivam ho moc,ale predsa len kazdy den ,lebo bez neho sa citim zle:) Tak nejaky okolo 200sk ..iste uznate ze si nemozem dovolit make up za 1000.. No mam vyhliaute tieto: co na ne poviete? mate niekto?
-Maybelline AFFINITONE
-Rimmel COOL MATTE
-Maybelline SUPERSTAY SILKY..
prosim nejake rady:)

gmno

a este nieco:) na tie suche miesta co si spominala, potieraj si ich na noc modrou indulonou, kupis normalne v dorgerke abo v lekarni. A predtym ako si davas makeup, si ich tiez pretri mastnejsim kremom, aby nevznikali tie nepekne supinky, ale to asi vies..tak dufam ze som aspon trosku poradila

gmno

A este som zabudla..mala som aj rimmel cool matte.Kryl tak priemerne, ale ak nemas vela vyraziek tak je OK. Ten je narozdiel penovy, cize tuhsi ako affinitone, trosku tazsie sa rozotiera, ale ak si das zalezat, tak nezostanu fleky. A taktiez nema trblietky, ale to uz je detail. A make up miss sporty neodporucam.

gmno

Ja mam 16, a zatial mi najviac vyhovoval ten affinitone,podla mna na to, aky je riedky, velmi dobre kryje, a vydrzi na tvari dlhsie, nezanechava flaky, velmi lahko sa rozotiera a ma aj take mini trblietky. Ak nemas problematcku plet, tak na kazdodenne pouzivanie odporucam. Fakt je super, mala som aj drahsie make upy, ale tento zatial u mna vyhrava. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine...

sonyen

ja som mala najprv miss sporty so soft -otras tazko sa rozotiera a je taky neprirodzeny,potom rimmel Stay matte az na to ze som netrafila odtien bol dobry super sa rozotieral aj dobre kryl...potom miss sporty so clear ten bol omhnoho lepsi nez so soft a mala som taky ten super pocit ze mi lieci plet mnoo a bol za 70 korun.teraz mam maybelline matte mouse ten je tiez v pohode a idem si kupit maybelline affinitone kamoska ho ma a vyzera uzasne...takze drzte palce nech som spokojna hh

m-i-s-s

SOS!!! ;o) caute baby...mam taky mensi problem co sa tyka make upu....mam zmiesanu plet.t zona mastnejsia sem tam vyrazka a licka suchsie...dokonca sa mi stava taka sitacia ze sa mi supinkatie sem tam aj t zona napriek tomu ze je mastnejsia.....poradte mi nejaky dobry make up....co sa neusadza vyzera prirodzene..please...diiik moc zabky

:-)

no ani by som nepovedala ze miss sporty make up dobre prekryva.urcite nie,a nevydrzi na pleti dlho.kvalitne su vichy dermablend,la roche possay a takisto je super novinka od maybelline affinitone.bola som prekvapena.za cenu cca 190sk sa vyrovna tym drahsim co stoja okolo 600sk.a je s vit.E

janka

momentalne najlepsi je na trhu TOLERIANE od LA ROCHE-POSAY.ma velmi jemnu texturu a dobre kryje.(stoji od 500SK DO 600)ALE STOJIí ZA TO.

kali

podľa mňa je najlepší od miss sporty so clear, dobre kryje, vyzerá prirodzene a lieči prípadné akné, mám odskúšané

jancecka

Ja som si teraz objednala z netu makeup od firmy Clinique. Tak keď mi príde, napíšem vám aký je. Stojí 770,- aj s poštovným, mám problematickú pleť, tiež zmiešanú aj suchú aj mastnú s akné, tak vám potom dám vedieť. Ale počula som len chvály :D

maťa

ahoj ja by som Vám odporučila make up Manhattan Clearface Cover - Anti Shine je to geniálny antibakteriálny make up ktorý krásne kryje a lieči pokožku.