Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lámanie kolien

zuzanda

Ja mam problem s kolenami... Ked dlhsie sedim zacne mi v nich lamat a je to neskutocna bolest... A ked si mam cupnut tak ten samotny akt tiez boli... Cim to bude? Mam 30rokov... Dakujem

ajven

stalo sa mi raz čosi podobne. Bežal som a luplo mi v kolene. Pak mi v nom čas od času preskočilo a bolelo to. Mal som odlomený kus menisku. Musel som na operaciu. Radim asi zajst za doktorom. To je také najistejšie. A jest želatinu, aspik, gumove medvediky a tak... to pomaha na klby

dog

pred par dnami som si cupla a ked som sa postavila, volaco mi preskocilo v kolene a prisla bolest a slaba zavrat. po chvili to preslo, ale uz sa mi to stalo odvtedy styrikrat a mam pocit, ze zakazdym si nejak poskodzujem koleno, lebo teraz uz v nom citim tlak aj pri pokojnej chodzi. co sa deje?

RNG

CMO, Hyaluronicku kyselinu alebo/a 2 krat do tyzdna zjedz avokado.
MSM a glukosamin tiez pomahaju, su to materialy na regeneraciu puzdier a sliach

Bodomnation2

Nie, nepraska. Jedno koleno mam dobre, ale druhe ma boli, ked sa zohnem. zohnem sa a ma v nom zalame, a musim sa postavit inak to boli.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lámanie kolien - Fórum - ZDRAVIE.sk