za kazdy nazor dik

Príspevok v téme: za kazdy nazor dik
janka

chcela by som poprosit o radu. Zacala som si s chlapcom, ktory je totalne neskuseny, panic. Ale to by az tak nevadilo, problem je skor v tom, ze je neskuseny co sa tyka fungovania vo vztahu, je taky dobracisko, ze to az straca sexapeal. Spravi vsetko, co mu poviem, nema nazor..Ja som si uz presla viacerymi vztahmi a nie najkrajsimi. uz som dost "oplieskana". Mozno mi to preto najprv vyhovovalo, ze je ku mne taky dobry, chvilu som si myslela, ze ho budem lubit. ale uz mi to tak zacalo liezt na nervy, ze to chcem skoncit, nema to uz cenu, lebo stratil pre mna pritazlivost. som totalne "nad nim" Pomozte mi, ako mu to mam vysvetlit, aby sa nezrutil. Kebyze je skusenejsi a ma nieco za sebou, tak je to jednoduchsie a bola by som priama. Ale ja som jeho prva laska a viem, ze mu velmi ublizim. Mam byt uprimna, alebo to nejak "uhrat"..fakt ma to trapi. Za kazdy nazor diky.

wany

Mas dost velky problem,poviem Ti to tak mne sa toto stavalo tiez.Najprv som s chlapcom chodila....tiez bol neskuseny...mali sme kamaratsky vstah.Zial to som si uvedomila az na konci vstahu.Nesprav tu istu chybu ako ja.Radim Ti ak Ta ten vstah nenaplna tak to skus tvojmu chlapcovi nejako povedat.Hlavne miernou cestou.Lebo neskuseny chlapec to pochopi zle a to by nebolo moc dobre....keby ste sa rozisli a on by to prezival velmi dlho a dost by ho to bolelo.Na Tvojom mieste by som sa s nim stretla alebo si dajte pauzu tak tyzden a ked Ti bude chybat ...mass ho rada!ver mi funguje to.Ak budes na to stretnutie cakat a potom sa stretnete...nic to s tebou nespravi...nema to zmysel....daj mu kosom lebo by si s nim chodila len s lutosti....Vela stastia...a bud opatrna

honey

hmm ja ti radim ignorovat(zas nie az nejak uplne drasticky)lebo ja som tiez empaticka a nechcela som nech trpi este viac tak som bola mila a akoze nic ved sme kamarati tk mozme ist sem-tam von...a vyvinulo sa z toho to ze on ma nadej a hotovo a ked sa o tom bavime ze mi to vadi tak nech mu aspon tu neberiem....noo neviem co je lepsie....ale tak hlevne nech je tebe dobre....

stix

myslim ze tym ze by si mu dala este dalsiu sancu by sa nic nevyriesilo, skorej som sa raznejsi pristup k tomu - vysvetli mu ako sa veci maju, ale kludne mozete ostat kamaratmi ak samozrejme bude chciet, to je asi najlepsie riesenie aj kvoli tomu ze ste na tom istom intraku, ste spoluziaci a mate rovnaku partiu - z vlastnej skusenosti viem ze vsetko bude menej komplikolvane ak vas vztah ostane na kamaratskej urovni.

janka

a este sa chcem spytat-ak uz len predsa mu to akymkolvek sposobom poviem, bude lepsie, ak ho budem trosku ignorovat alebo sa ku nemu spravat tak, ako ked sme spolu este neboli? asi budem musiet byt tvrda, aby pochopil..Lebo ja som schopna mu davat akoze este nejaku sancu, aby sa moc netrapil. som strasne makka a empaticka povaha, to je najhorsie.

honey

mala som ten isty problem a z toho co pises mam pocit ze hovoris moje mylsienky....Tiev bol strasne dobracisko a po predoslich vztahoch mi to prislo waw aky pozorny.....ale nenormalne mi liezlo nanervy hoci co som mohla povedat spravit nic nebolo zle este ze ma za to nepochvalil....ziaden vlastny nazor.Nikdy neprisiel s niecim toto by tak bolo dobre toto mi vadi a toto vyhovuje....vzdy len cusal a ja som bola len z toho nervozna ako moze byt taky...az som sa s nim rozisla(ale samozrejme po viacerych debatach a mensich rozchodoch kedy mi sluboval ze sa uz uvedomil a zmenil)ale nezmenil preto ze este aj teraz po rozchode hoci ako sa mozem spravat nikdy mu netukne nech uz da spiatocku ze nech sa uz nestrapnuje s tym ze chce byt tam kde to nema zmysel....tak toto je mensia odpoveded na to ci sa rozist a neublizit mu....lebo on bude trpiet vzdy ale aj tak si ten rozchod neprizna a bude sa pokusat ta ziskat spat a ty sa budes trapit nadalej...lebo budes z toho vsetkeho nervozna ale nebudes chciet byt na neho zla...

stix

tak si mlada a hned teraz sa uz trapit vo vztahu s niekym kto ta nepritahuje pretoze nema sexepeal nie je podla mojho nazoru idealne riesenie... mozno raz budes lutovat ze si stratila idealneho chalana, ale ak sa s nim teraz necitis dobre a mala by si vo vztahu s nim "trpiet" nie je len predsa lepsie riesenie pustit to k vode a skusit stastie u ineho...? stale to je o tom, ze mozno raz zistis ze to bol idealny chlap, taky akeho v buducnosti potrebujes, ale zit buducnostou a trpiet v pritomnosti iba s utechou ze raz to bude lepsie nie je asi to co chces.