Dr. Nona archebakteria

Preteba

Sadvasf, chýba Ti viera aj keď si katolíčka. Vieš, čo hovorí biblia? Dokonalá láska vyháňa strach. Kto má takú lásku? Prečo sa bojíš bez dôvodu. Áno, treba dávať pozor, ale musíš vedieť rozlišovať. Toto je prírodné, neboj sa. :)

Nayrouse

Nevím, kdo vám něco napovídal, že produkce Dr. Nona je ovlivněna nějakými kouzly, či okultismem, ale všechny výrobky mají tzv. Halo komplex=BOMK, což znamená, že jsou vyrobené hlavně z bylinek, vody z Mrtvého moře s archeabakterií (která v tom moři žije) a která dokáže opravit nebo nahradit poškozené buňky v orgánech v těle člověka.
Více si přečtěte zde: drnona.eu
Dr.Nona již dlouhodobě pomáhá a podporuje Dětskou onkologii v Košicích a pomáhá tak malým dětem lépe snášet následky onkologické léčby. Podívejte se na video: www.youtube.com

V případě, že byste chtěli zakoupit nějaké výrobky Dr. Nona, navštivte eshop Nayrouse Cosmetic - o jednotlivých produktech si přečtěte podrobné informace a shlédněte video.

sadvasf

A pri výrobe podľa vás nerobia nad tými výrobkamo dr nony, nejaké čachre machre? :)) prosím o pravdivé info, nechcem totiž byť zamotaná do takých hlúpostí, som katolíčka totiž a to nemôžem a nechcem používať ak je za tým diabol. Ďakujem za odpovede.

Nayrouse

Pro všechny, kdo chtějí více vědět o produkci výrobků Dr. Nony:
Jsou to potravinové doplňky, které se skládají z bylinek a vody z Mrtvého moře s archea bakterií (podobně jako někdo užívá Rakytník - samostatnou bylinku nebo Meduňku, jenže Dr. Nona má těch bylinek pohromadě v jednom produktu více + voda z Mrtvého moře s arche bakterií, to je právě ten její chráněný patent tzv. Halo komplex) archebakterie žije v Mrtvém moři a Dr. Nona - lékařka a vědec ji zkoumala a zjistila, že má obrovské léčebné účinky pro organismus člověka.

Archea bakterie vás nijak nezmění, ani vám neublíží jen opraví vaší vlastní DNA, pokud najde ve vašem organismu někde poškozené buňky nebo zjistí, že se vám tam formuje nějaké onemocnění, kterým byste v budoucnu mohli onemocnět, hned to opravuje.
A dokonce, když už máte nějaké onemocnění (třeba nemocné srdce, vysoký nebo nízký krevní tlak, cukrovku, štítnou žlázu nebo nemoci kožní, či zlomeniny a další), archea bakterie tak dlouho vyživuje a obnovuje poškozené buňky nebo přímo nahrazuje poškozené buňky novými buňkami v jednotlivých orgánech v těle, že některé nemoci dokáže dokonce úplně odstranit, regeneruje organismus, prostě vás uzdraví.
Pokud je někdo nemocný 1 rok a má již chronické onemocnění, archea bakterie potřebuje na rekonstrukci a regeneraci poškozené DNA 3-4 měsíce.

Nemusíte užívání produktů Dr. Nona vůbec konzultovat s lékařem, protože všechny výrobky - tobolky, čaje, sirupy, veškerá kosmetika a soli do koupele z Mrtvého moře Dr. Nony se užívají dohromady i s léky od lékařů, nekříží se to, ba naopak, archea bakterie odstraňuje z těla právě negativní účinky chemických léků a ponechává v organismu pouze jen jejich léčivé účinky na danou nemoc nebo zdravotní potíže.
Jedná se o rostlinné a bylinné výrobky a nemusíte se toho naprosto bát, váš organismus získá jejich užíváním ochranu před nemocemi, posílí váš imunitní systém, vyčistí váše tělo od tukových nánosů a toxinů a dalších nečistot, které nemají co v organismu pohledávat, zregeneruje organismus a dodá vám vitalitu, energii a zlepší tak celkově kvalitu vašeho života po tělesné i psychické stránce.

Dokonce můžete i sůl do koupele z Mrtvého moře přidávat do vody a popíjet - dodáte svému organismu minerály v naprosto přírodní formě, záleží jen jakou chuť si vyberete, protože jsou tam přidávány také bylinky, takže ty soli voní po těchto bylinkách.

Já si například ve 2 dcl rozmíchám 1 PL soli z Mrtvého moře s Heřmánkem vleju si to do takové lahvičky, uzavřu a nechám sůl rozpustit a potom si tuto rozpuštěnou sůl po troškách vleju do vody (jako pitný režim) a malinko přisladím medem nebo můžete i domácím sirupem a piju. Ale dá se to krásně pít i bez slazení. Máte tak mineralizovaný organismus, protože tyto přírodní minerály jsou okamžitě vstřebávány do organismu a krásně hojí všechny vnitřní sliznice a harmonizují organismus.

V Izraeli jsou výrobky Dr. Nony velmi účinné na řadu nemocí a zdravotní problémy, proto je izraelská vláda schválila jako léky a lékaři je používají v nemocnicích a vydávají na recept, v naší republice „díky naší legislativě“ jsou schváleny pouze jako potravinové doplňky a kosmetické přípravky a Dr. Nona se rozhodla pomáhat lidem i v jiných zemích prostřednictvím marketingu v Klubu Dr. Nony a šířit takto osvětu prevence, upevňovat a zlepšovat zdraví lidí.
Její výrobky používají lidé ve 40 zemích světa.
Přidejte se i vy do Klubu Dr. Nona.

Slavka 17

Aj já som členkou Dr.Nona a nič lepšie som nemohla spraviť.Dlhodobo som sa liečila na závraty,ten neskutočný kolobeh kým som sa dostala k neurológovi a nasadené antidepresívna mi určite nepomohli.Zúčastnila som sa prednášky na pozvanie mojej priateľky .Oslovilo ma to lebo som zareagovala na šampón,a padali mi vlasy .Postupne som podľa mojich finančných možnosti odoberala ďalšie produkty.Dnes používam len Nona kozmetiku a podľa potreby si dokupujem produkty.na vonkajšie použitie.Závraty nemám,močové cesty ukľudnené,pred tým než idem na slnko sa natieram kokos.olejom a solarisom.A slniečko veru môžem.Žiadne spálenie krásna pokožka.Môj vnúčik má teraz jeden rok a od narodenia používame ústnu vodu,solaris,telové a pleťové mliečko,Dakseen tyčinky a dieťa je zdravé nevieme čo je to teplota pri očkovaní,zúbkoch.Takže milé dámy žiadna baktéria od ktorej by ste sa nakazili.

Kami36

No musim povedat ze ja som tiez neverila na take vselieky ktore su na vsetko.ale....asi tri tyzdne dozadu mi zcernel jazyk.nebolel ale mala som taky neprijemny pocit v ustach.isla som na vytery a tam mi vysla masivne na jazyku a v krku candida albica.na to zaberaju iba antimykotika ale tym ze kojim tak mi to nemohli predpisat.musela by som prestat kojit a to som nechcela.mamin brat tie vyrobky predava tak sa ho mama na to spytala,kupila a doniesla mi to.jej brat mal diabeticku nohu ktoru mu doktori chceli amputovat(mal ju uz tak hroznu)a ze tym si to zazracne vyliecil.neverila som tomu a patricne som to aj okomentovala kedze to stalo kopec penazi.ale uz ked som to mala doma tak som to zacala uzivat a po troch dnoch sa mi jazyk vpredu uplne vycistil.inak ten jazyk som mala ozaj hnusny-hovori sa mu aj chlpaty jazyk.mam este povlak vzadu na jazyku ale viem ze hned to nezmizne.tak som zvedava na kontrolne vytery az sa mi jazyk vycisti uplne.takze nieco v tych vyrobkoch bude.tot moja skusenost.

kamilocka

Ja používam drnona od roku 2005 keď manžela uhryzol had A mal veľmi poškodené ľadviny , pečeň novú berie poctivo do teraz A to čo som S výrobkami dokázala soláris, ústna voda,by ste neverili keby ste to neskúsil všetko som fotila na kameru A hlavne manžel mal úraz A hlboké rany že mu hrozilo že mu budú transplantovali kožu Z inej časti tela A vtedy sa no na ukázala čo vie lekári nechápali keď rany videli už po dvoch týždňoch na kontrole ja by som už vedela radiť ľuďom toľko vecí som S ňou vyskúšala ja nechcem robiť no ne reklamu ona to nepotrebuje výsledky hovoria za všetko je mi jedno čo si kto myslí ani ma to nezaujíma ale môj manžel žije všetko mám zdokumentovane A podložené

eeeeee

Netreba sa napchavat liekami a vitaminmi,treba najskor zacat zdravym žibotnym štylom,pravidelnou stravou a pohybom,a potom funguje všetko.Nič nejde samo.!!!!

vivisona

Vážení čitatelia... chcela by som Vám tu napísať moju skúsenosť s niektorými produktami dr.Nony. nekupujem čo vidím a dobre si rozmyslím čo kúpim peniaze nikomu nepadajú z neba ani mne ... ALE dlhodobo mi vypadávali vlasy po umytí plná vaňa - no bola som nešťastná , že asi budem holohlavá a čuduj sa svete tiež som sa nááhodou dozvedela o týchto produktoch tak som si kúpila šampon čajik a soli do kúpeľa. Šampón som používala mesiac, ale umývala som si vlasy každý tretí deň soľ a čajik mi vydržali dva mesiace a oplachovala som si vlasy soľou do kúpeľa. už po týždni som neveriac pozerala do vane, že je tam mizivé množstvo vlasov a verte, prestali padať úplne.Som šťastná,bez chodenia po doktoroch a vysedávania v čakárňach mám po probléme. A je jasné ako facka, že si kupujem od dr. Nony všetko to čo potrebujem pre seba a moju rodinu. A ešte niečo... čo sa peňazí tíka zaregistrovala som sa a objednávam si to čo potrebujem s mojou rodinou a po nákupoch za určitú sumu sa mi znižuje cena. už som v 30% zľave, takže žiadne horibilné sumy. A tí, ktorí tu píšete opak a nezmysli, kľudne nakupujte v 101 drogérii a my čo tomu veríme a na vlastnej koži to máme odskúšané, si budeme kupovať naďalej aj bez vašich komentárov
S pozdravom Soňa z Novej Dubnice