Dr. Nona archebakteria

dana bubánová

Neviem, aké výrobky ste mali, ale nechápem, ako môžete tvrdiť, že produkty dr.Nona sú o ničom. Ja som si vďaka nim vyliečila niekoľko problémov, s ktorými mi už veľa rokov lekári nedokázali pomôcť (pankreatída, refluxy, poruchy metabolizmu, myom, nízky krvný tlak, dokonca neteri sme vyliečili boreliózu v druhom štádiu

lulanka

Agina, ďakujem za odkaz, ale nerozumiem tomu. Čo je to GSE a ako sa mám spýtať RNG-ho? Medzi doplnkami výživy(RNG) som nič také nenašla.Skús mi to viac vysvetliť. Ďakujem ti.

lulanka

Prosím Vás, ozvite sa mi, kto máte pozitívne, resp.negatívne skúsenosti s produktmi Dr.Nona. Je jasné, že distribútori majú snahu čo najviac predať a tuná sa nejedná o lacné prípravky. Ide mi o otázku, či sa dá týmito produktmi zlikvidovať bakteriálna infekcia v močovom trakte ak nezaberajú žiadne antibiotiká.

RNG

Mimochodom archaebakteria je od 1996 klasifikovana ako odlisna skupina od ostatnych bakterii a odvtedy sa vola Archaea alebo Archaeon.
Je to anerobny jednobunkovy organizmus s jedinym chromozomom.
Uz v 1994 US vedci zistili, ze archaeony tvoria az 30 percent biomasy v arktickych moriach.
Popritom tom na tunajsom trhu nie je ani zmienka o ziadnom produkte alebo pouziti archaeonov, hoci potravinove doplnky su vyse 200 miliardovy bussiness.