Antikoncepcia verzus antidepresiva

julinka

usiko, ano chcem mu pomoct, lebo ma to trapi...a zabila by som dve muchy jednou ranou, preliecenie pleti a zaroven pomozem aj jemu, neviete aspon ktora je nasetrnejsia?

usiko

mimochodom, bolesti pri moceni su sposobene zapalom, nie tym, co robis a nelieceny zapal moze vies aj k zavaznym poskodemiam a trvalym nasledkom....

usiko

no, julinka, ako ta tak citam, ty chces pomoct priatelovi, lebo ON ma problem...a to kvoli tomu ty si porusis cyklus a potom budes mat problemy s nabehnutim cyklu? aLE, HADAM NIE, TO NEROB....ved partner si moze dat prezervativ...nie? Moj priatel nebol nadseny, ze beriem HAK, aj ked som to branila zubami nechtami, ako asi vsetky baby...a samozrejme bol rad, ze mame full sex...ale ked sa objavili depresie, tak som vysadila HAK, depky nikde, som v pohode a pruatel je stastny, ze do seba nepcham chemiu, aj ked mame sex s kondomom...mne by asi nedovolil kvoli nemu nieco brat...akoze aby som jemu pomohla...inak ak ma tvoj partner problemy, ktore opisujes, namyslim, ze tvojou HAK sa to nejako zmeni...urolog by mu poskytol urcite lepsiu pomoc, ako to ze v tebe ejakukuje...verte mi...aby sa nestalo, ze problem zanedbate a potom bude neskoro....

julinka

wia to mas pravdu...
ale ja chcem teraz pomoct hlavne priatelovi, zacina mat problemy s mocenim, bolieva ho tam...a myslime ze to kvoli tomu ze vzdy pri vyvrcoleni vsetko zadrziava a vytahuje penis von:(

julinka

ejha, no ja to potrebujem kvoli pleti a kvoli mojmu priatelovi, kondom nepouzivame, tak vzdy pri vyvrcholeni to da von a zacina mat po 6 rocnom vztahu snacne problemy...

usiko

no, hak zvysuje riziko depresii, mas to v neziaducich ucinkoch...ja som vysadila hak prave preto, ze mi lekar nasadil entidepresiva avtedy som sa zobudila, ysadila som hak a som v pohode bez akychkolvek liekoc...