Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRESTAVAM VERIT na vernosť

Príspevok v téme: PRESTAVAM VERIT na vernosť
totka

je to trochu zlozitejsie ako to napisem, lebo to zostrucnim.. totizto prestavam verit na vernost.. este som nezazila dlhsi vztah, alebo opätovanu lasku.. velmi po nej tuzim, ale nie a nie stretnut "spriaznenu dusicku".. a ten hlavny problem.. pritahujem zadanych chalanov.. a uz sa mi parkrat stalo, ze podviedli svoje divca.. a co je najhorsie, tak so mnou.. hm.. cize nielen, ze som smutna z toho, ze je tu nevera, ale ja jej nepriamo napomaham.. neviem preco nemam dost sil povedat nie a odist, chcem sa zalubit a zrejme mi lichoti naklonnost opacneho pohlavia, len.. aj ked to nema buducnost, mam vzdy malu nadej, ze co ak? ja uz neviem ako dalej.. co by ste mi poradili, hm? je to len nahoda, ze sa zoznamim vzdy so zadanymi chalanmi alebo je chyba vo mne?

lucy_liu13

jednoducho sa musis naucit dat STOP zadanym.
ja by som si stakym urcite nic nezacala, chlapi su svine,ked nieco chcu tak sa vedia pretvarovat a lichotit o 106
Aj ja som zila v krasnom vztahu 2roky prednedavnom som sa dozvedela o nevere :(
takze to by som ja urcite nedokazala, sposobit taku bolest nejakej inej babe
je to svinstvo

jajka

ahojte
podla mna kazdej zene lichoti zaujem muzov. Ale to neznamena, ze si s nim treba hned zacat, vies, predsa vidis ten zaujem, ale netreba to "dotiahnut" azz tam, kam netreba- ak je zadany.
a len tak mimochodom, kazdy jeden zadany co s tebou podviedol svoje dievca- je to dobry hajzel!! a si predstavte, kolko ich je:((
ja mam dvojrocny vztah, a bojim sa aby ma nepodviedol.uz len slovo nevera ma strasii.
zda sa mi, ako keby muzi nemali rozum, len penis a pudy- na co sa vyhovaraju(ako keby neboli ludia, ale zvieratka, ktore nemozu za to ze ich ovladaju pudy, tak preto podviedol...ubohe)
tak aspon my baby by sme si mali uvedomit, ze so zadanym NIE. ved muzi podvadzaju so zenami, a keby boli zeny cestne, nebola by nevera:P
ale to je neskutocny stav...
snad aj medzi chlapmi su lepsie charaktery, ako aj u bab...

ale celkovo s tou neverou, je to strasne, vsade naokolo vidim a pocujem len nevera, podvadzanie, klamanie. nemyslite ze je to hruuza?

Deee

vydrz oplati sa...najjednoduchsie je an neflirtovat, ani nepokukovat po zadanych, predides pokuseniu...drzim ti palce

Deee

nadych vydych a vsetko pojde :-) muzi ocenia ak uvidia, ze mas iste priority, hodnoty. Budes v ich ociach cennejsia lebo nebudes "pre kazdeho" dostupna...

totka

ved preto ma to mrzi, kvoli ich priatelkam.. si myslia aky maju super vztah a aku lasku prezivaju, a pritom su klamane.. musim to brat vaznejsie.. a zodpovedenjsie.. len neviem, kde mam na to zobrat silu..

Deee

juj ved aj mne lichoti zaujem muzov...ale zaklad je zablokovat zadanych, jednoducho pre mna neexistuju, vzdy si predstavim ich priatelku, ako by trpela a to nie je fer sposobit inej zene tolku bolest

totka

ano, Deee uplna pravda a asi najlepsie riesenie.. myslis, ze pomoze, ked si to budem opakovat stale dookola? ze "zadani muzi ma nezaujimaju" je to naozaj tazke, no vyriesilo by sa tym istotne aspon scasti moj problem

Deee

Ahoj, podla mna by si mala jasne stanovit hned prve kriterium vyberu a to je volny muz, zadani muzi by mali byt pre teba tabu...nebalit neflirtovat jednoducho im dat jasne najavo, ze u teba sancu nemaju...usetris si tym, kopu trapenia a bolenia srdiecka pre niekoho, kto za to nestoji...a navyse malokto ma pochopenie pre zeny-milenky...budes sa len trapit...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRESTAVAM VERIT na vernosť - Fórum - ZDRAVIE.sk