PRESTAVAM VERIT na vernosť

Príspevok v téme: PRESTAVAM VERIT na vernosť
totka

je to trochu zlozitejsie ako to napisem, lebo to zostrucnim.. totizto prestavam verit na vernost.. este som nezazila dlhsi vztah, alebo opätovanu lasku.. velmi po nej tuzim, ale nie a nie stretnut "spriaznenu dusicku".. a ten hlavny problem.. pritahujem zadanych chalanov.. a uz sa mi parkrat stalo, ze podviedli svoje divca.. a co je najhorsie, tak so mnou.. hm.. cize nielen, ze som smutna z toho, ze je tu nevera, ale ja jej nepriamo napomaham.. neviem preco nemam dost sil povedat nie a odist, chcem sa zalubit a zrejme mi lichoti naklonnost opacneho pohlavia, len.. aj ked to nema buducnost, mam vzdy malu nadej, ze co ak? ja uz neviem ako dalej.. co by ste mi poradili, hm? je to len nahoda, ze sa zoznamim vzdy so zadanymi chalanmi alebo je chyba vo mne?

dadah

ahoj, zrejme pritahujes rovnake typy, ale ono to zmaha k otazke,preco je to tak? i ked netreba hned hladat chybu v sebe, ale pokial sa tieto veci neustale deju okolo tebe, mozno prave ty si ta, ktora ma podvedome odhad na rovnake kvietka. neviem, ci chyba nie je aj v tom, ze navstevujes rovnake miesta. mozno by to chcelo zmenit prostredie, kde su práve títo muzi pre teba lákladlom. drzim palce, aby ta pri najblizej prilezitosti zaujal ten pravý muž

totka

viem, ze musim zacat od seba.. len neviem ako.. nechcem sa uspokojovat stale len tymi peknymi chvilkami, kt. viem, ze skoncia.. ale vzdy tam je nadej, ze mozno nie.. a s tymi cielmi.. uplna pravda.. uspokojujem sa s malom.. hm :-(

klaara

to akoze si s tebou uziju a vratia sa ku svojej polovicke?zrejme ano,ak si sama...
maj vyssie ciele,musis byt prisnejsia vo vyberani si vztahu.jasne,ze musis zacat od seba...