Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cholesterol a imunita

Príspevok v téme: cholesterol a imunita
minoslav

Pri krvných testoch mi bol zistený nízky cholesterol 3.0-celkový a HDL 0,7,čo je tiež málo.Som po operácii žlčovodov a stravujem sa dietne,okrem toho často mi je zima,občas horúčka,všetky ostatné krvné výsledky mám v norme aj sa cítim dobre.Može mať ten nízky cholesterol suvis s imunitou,čím sa dá ten cholesterol upraviť?

hanaaah

co konkretne ti robili na zlcovodoch ?
osobne by som sa nesnazila si nieco zvysovat. si po operacii, tvoje potrebuje regeneraciu zlcovody a aj zlcnik.

wowo

ak mas leukocity v poriadku nemas zapal!Obcasne teploty su asi zo stresu.Pri unave dost bezne.Zohrievanie krvy cholestrolom:) nie ! skor opacne cholesterol zapchava cievy a do vlasocnic ide menej tepla ak su zapchate:)Skor jedz energeticke potraviny.NIeco take ako je pre sportovcov.A ak mas hepatalky v poriadku tak aj obacs cokoladu a tak.Skus trochu cvicit.Magnezim je dobre na stres velmi a aj b- koplex na imunitu.Na teplotu si daj acyplirin nic tym nepozakazis,,ale nie trvalo.U teba kedze nemozes dobre ukladat tuk moc nepomoze jest tuk ale prave jedz sladke!!vela sladkeho,,to je predtovar na vyrobu tuku.

minoslav

ak mám v poriadku leukocity je možné,že aj tak mám niekde nejaký zápal, tie horúčky ma chytia hocikedy, tak príčina nejaká musí byt, aké vyšetrenie by som mal žiadat, hepatálky tiež v poriadku,alebo čo užívat.

borovica

Možno to viacej preháňaš s tou dietou, skús si upraviť stravu. Vyhýbaj sa stresu, ak máš stres magnézium ukľudňuje.

minoslav

aslo mi nerobili, ale sedimentáciu a krvný obraz mám v norme, tú horúčku mám len z času načas večer, ako keby nejaká reakcia,ale neviem načo,neviem akého lekára mám ešte navštívit, aslo je tiež niečo zápalové? Mne stačí keď ma trochu ofúkne, k tomu stres, a hneď ma začne klepať zimnica,ale tak raz za mesiac.myslel som , že mám asi krv bez tuku, že ma nemá čo "hriať",fakt tomu nerozumiem.

wowo

znizeny cholesterol suvisi najma s tvojou operaciu zlcnikov.Imunita nesuvisi z vyskou cholesterolu nejak priamo. horucka a to co popisujes nie nie je problem, cholesterolu.Mas skor niekde zapal (ci uz po operaci alebo inde)Mas v poriadku vysledky aslo?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cholesterol a imunita - Fórum - ZDRAVIE.sk