Otras mozgu - priznaky?

Súvisiaci obsah

sdadsa

Slabsi otras mozgu- Bolest hlavy,pocit na zvracanie, tocenie
Stredny otras mozgu- Bolest hlavy, zvracanie, neschopnost motorickej cinnosti
Silny otras mozgu- Bezvedomie moze prejst do komy, potom bolest hlavy, zvracanie, priputany na lozku

Dufam ze ti to pomohlo.

Brison Braek

mohol by mi dakto pomocť surne pred včerom som sa pobil s kamaratom vškole mobilom ma buchl 3krat do čela a nabok k ušiam zle mi je občas mi je nazvracanie a boli ma ucho občas čo mám robit ale k lekarovy nejdem aká ma bit poloha hlavy po otrase mozgu a či to je otras možku a boli ma hlava a som smedni neustale

hela1970

Prosim poradte dnes mi padol rebrik na hlavu,zatial sami netoci len ma trochu boli a ako keby ma boleli oci,co mam robit mam ist k lekarovi alebo nemusim.Vdaka

melkor

čawte potrebujem poradit som spadol na zem ked som bol opitý vjem to je moja chyba ..ale to bolo pred 3 dnami ..a stále ma bolí hlawa to miesto kde to mám udreté ma bolí a hlava ... ked si lahnem na postel do vodorovnéj polohy tak sa mi točí hlava a je mi na zvracania ... ináč cez den ma bolí skoro celý ... chcel by som sa spýtať je to príznak otrasu modzgu dačo s toho ? dík :)))

ele

Priznakmy otrasu mozgu su aj permanentne rozsirena zrenicka, zavraty, zvracanie, zmeny nalady, osobnosti, bolest hlavy, vpadnuta fontanelka u malickych deti..

suvarek

Potrebujem poradit.spadol som na zem a udrel som si lavu stranu hlavy.uz je to 4 dni. ide mi ju rozhodit.obcas mam zavrat.problem je v tom ze som zahranici.a nie som tu poisteny.co mam robit?

lady24

Bonesko, cokolvek, co suvisi s hlavou, je nutne vysetrit. Tu nepomozu dohady, ci je to to, alebo ono. Ak si mal nehodu, tak rozhodne na RTG. Aj keby to nic nebolo, radsej ist zbytocne,ako vobec.

bonesko

prave sme mali autonehodu ,prevratili sme sa na strechu.. vyviazli sme s par skrabancami a odreninami , jedine co ma boli je hlava ktoru som si ani neudrel, ľavá polovica smerom od cela k uchu .. zda sa mi ze mam to miesto aj opuchnute .. môze to byt otras mozgu ??