Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené flaky po akné...help me!!!

Príspevok v téme: Červené flaky po akné...help me!!!
help_me

Mohol by mi niekto poradiť...akné sa mi pomaly prestáva robiť...no teraz ma trápia flaky po nom..napr. na čele mám možno 2 vyrážky ale vela flakov po tom starom akné ... tak neviem čo by mohlo pomocť..a robí sa mi občas také podkožné akne...čo sa neda vytlačiť...prosim poradte...a mám mastnu plet!!!!!...

anjelik9

ja som si tiež všimla že po kremiku od biodermy mi rychlo miznu tie červene flaky ale ten už nemám tak používam eclaran 5 bo po tom sa mi rychlejšie tie červene miesta šupu aj piling od garnier plus kremik aby sa mi nevyhadzovalo nič nove a hlavne nerypat

Baja22

Moja sestra mala tiež červené flaky, a jej pomohla kozmetika Bioderma, tá modrá na mastnu pleť. Ja som ju tiež chvílku používala, ale nesadla mi. Ale jej velmi pomohla, pleť má teraz super.

vewinka

Ahojte, ja mám už 21 rokov a stále mám problém s akné. Zostávajú mi po ňom červené flaky a fakt mi to vadí, vyzerám hrozne. Chodím aj ku kožnej lekárke, ale tá mi to dáva iba Eryfluit a ten mi len to akné vysuší, ale červeným flakom to nepomáha. Prosim vás poradte mi, čo mám robiť...

stix

pre collagen: krasna reklama, ale toto forum je o tom ze ludia davaju rady inym ludom a nerobia si tu reklamu pre svoju firmu, takze je to dost ubohe ak sa tu niekto snazi zvysit si obraty. s pozdravom

collagen beauty

Rozne farebne "defekty" cize flaky, nerovnake zafarbenie atd. sa da vyrovnat aj dodanim potrebnych zloziek, napr. kolagenu v prirodnych pripravkoch Collagen Beauty Line. Kolagen je zakladnou stavebnou zlozkou nasej pleti, vekom sa vsak z nej vytraca (uz po dosiahnuti 25 rokov...) Tymito pripravkami ich mozeme pleti nielen dodat, ale pomaha to podporit tvorbu vlastneho kolagenu...
Lokalne odporucam gel Collagen Black, na celu plet a dekolt potom Collagen Exclusive.

fastbaby

urcite navstiv dermatologa. prelieci ti to podkozne a znovu sa tvoriace akne. roaccutane ti odmasti plet (predpise dermatolog). na flaky je dobre zbrusovanie - mikrodermabrazia - robia kozmeticke studia. ale na postupne odstranenie flakov ti predpisu skinoren.

dadah

ahoj, na to su vraj ucinne aha kyseliny, ktore sa aplikuju formou chemickeho peelingu. robí ti to kozmeticka v niekolkych davkach podla potreby. najidealnejsie je podstupit to v jesennom az zimnom odbodí.ja som to podstupila pred rokom, nehovorim, ze to nepomohlo trosku, ale moj problem bol v tom, ze v tom case sa mi vyrazky este stale robili a tym padom mi pripudali aj nove flaky. neodporucala by som ti ziadne solarko a ani slnko. po opaleni ti flaky sice nebudu vidiet, ale ked vyblednes bude vacsi problem sa ich zbavit. v prvom rade by si mal navstivit kozmeticky ustav. tam ti poradia najlepsie a najodbornejsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené flaky po akné...help me!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk