Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Častý rtg

ivva

A ešte: Hurá na protest proti rtg!!! Ale takých, čo majú rtg raz za 10 rokov, prípadne aj raz za život, tento problém asi veľmi trápiť nebude.

RNG

Ivva,obsah antioxidantov je hlavny dovod, preco v setkych rakovinnych dietach spominaju mnozstvo zelenin.
Dnes mozno extra silne davky dostat aj z extraktov, a to aj z takych latok, ktore by clovek normalne nejedol alebo nejedol v kvantitach dostatocnych na klinicku ucinnost obsazenych antioxidantov.

ivva

Manka, to je jasné, že zlomenina je opodstatnený rtg. Ani v mojom prípade nešlo o zlomeninu (to len ten posledný). A čo sa týka toho oponovania lekárom lekárom, záleží asi na tom, na akého "natrafíš". To radšej nebudem komentovať, čo sa stalo keď som si dovolila s lekárom nesúhlasiť.

RNG

Iva to "palenie za ziva" je celkom dobry popis.
Ale telo rozmnozuje zdrave bunky, takze znicene vie nahradit.
Az bude dost silny odpor voci rtg, budu muset vyradit zariadenia, ktore maju vysoku intenzitu ziarenia, to sa da urobit bez problemov, ale stoji to peniaze....

manka

ivva - ja som u lekara podpisala papier, ze nesuhlasim s rotgenom - aj tak sa da, preboha, ved lekari nie su vsemocni, mozes im oponovat.To je tak, u nas na Slovensku je zakorenene v ludoch neoponovat lekarom, vsetci sa ich boja, akoby to boli nadludia /podotykam, ze v mojom pripade neslo o rtg kvoli zlomenine - co je opodstatneny rtg/

ivva

Nedá mi spýtať sa ešte na jednu vec. Raz mi jeden lekár povedal, že rtg-om sa vlastne pálime zaživa. Tak nie je to tak, že sa bunky strácajú nenávratne? Alebo ako to vlastne myslel?

RNG

Polcas rozpadu radiojodu je 8 dni, tj za pol roka je z neho jedna miliontina za rok jedna triliontina.
Dovod, preco sa pouziva radiojod je ze je silny ziaric ale sa rychlo rozpada, rj rychlo zmuzne.

panika

(som panča)
v podstate som nechcela nikoho vydesit...vsetko treba robit s mierou. Niekedy su aj opakovane RTG nutne. Ja som pracovala s radioaktivnym izotopom jodu...uniformy som si nosila prat domov...dufam, ze sme uz aspon v polcase rozpadu :)) (teraz to myslim ironicky)-asi sme pekne svetielkujuca rodinka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Častý rtg - Fórum - ZDRAVIE.sk