Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alkohol+redbull

mijkoo

ja neviem o com sa tu bavime??..ved to je chore..ale budis..pite a potom uvidite co vam to dalo..ked sa neda poucit z chyb druhych tak fakt asi treba padnut na svoje dno!! A to je pravda..prestan sa porovnavat s inymi!!!..kazdy organizmus je iny!!!!..raz sa zobudis v nemocnici..alebo vobec..a to by bola skoda..tak co?? budes nadalej hrdinka?? aj ja som bol..ale vdaka bohu mna z toho vysekali nahodny prisediaci..iny to stastie mat nemusi!!

poliewoocka

Da sa zabavit aj bez alkoholu.A ked uz aj,neprehanat:)Mam 17-18 rocnychkamaratov,co za mesiac prepiju dve tisicky...najmenej.15 piv ako nic.No co z nich bude?

bianka

hmm tak asi v tom bude daco pravdy.. tak uz si asi rozmyslim nabuduce co budem pit.. ale tak ze vobec nic nepit to asi nevydrzim .. hmm.. ja si to asi len vtedy uvedomim ked sa mi daco stane ! ale uz som si viackrat vravela ze uz pit nebudem ! ale dajak som to nevydrzala no . ja viem.. hanba...

a ani s cistim redbulom by sa to nemalo prehanat, no nie?

nemyslim zeby sa ludia nevedeli bavit bez alkohol... da sa to.. a je to ovela lepsie.. a ten redbul s vodkou by sa fakt nemal miesat... mozno si poviete, ze ked to piju kamarati, tak preco nie ja?? alebo sak ked som to doteraz pila a nic??? ... ale nikto nema rovnaky organizmus, a nikdy nevies, ako ten tvoj zareaguje!

bianka

hmm ale ja to uz pijem od decembra,predtym som pila vzdy vodku s dzusom.. ale toto mi chuti lepsie.. a nic mi nebolo .. a fakt max 5 pijem len.. a kamosi ? ta oni aj 10-16 ... hmm tak teraz sa uz fakt bojim...

barbinka

bola som raz vonku s kamarátkami a jedna pila vodku s redbulom. vypila len tri a došlo u nej k zástave srdca. Volali sme sanitku, aj sme jej dávali prvú pomoc, ale už jej nič nepomohlo. Od tejto udalosti už nepijem žiaden alkohol, len vínko niekedy.

bianka

hmm tak ja som vcera chcela pit .. ale nemohla som lebo som chora a beriem antibiotika ...alee ked tam okolo mna vsetci pili tak som na to dostala straasnu chut !! velmi tazko som odolavala... normalne som sa citila zle .. ale ja mam rada len vodku s energetickym napojom !! ... moze sa zo mna takto stat alkoholicka ? oo.. ale ja sa uz normalne tesim na vikend. kedy budem zas pit !! :(( ooo .. asi to uz bude so mnou zle ...

mijkoo

ja som pil vikendovo..malo..vsetko vypadalo v pohode a pred pol rokom som musel na protialkoholicke liecenie..alkoholizmus je choroba a moze sa vyvinut u kohokolvek..nikdy by som nebol povedal, ze budem alkoholik a ani ludia ktory ma poznaju by to na mna nepovedali..proste som sa dostal do zavislosti..tiez som bol mlady a popijal som kvoli uvolneniu..az som padol na uplne dno. Mam 27 a som alkoholik-abstinent..diagnoza do konza zivota a pokial by som sa este raz napil tak by som urcite neprezil dlhsie ako rok. teraz som zacal novy zivot a alkohol neznasam..z celej duse! je to svinstvo..droga ako kazda ina a robi nam-tym, co mame na to nabeh, zo zivota peklo..nehovoriac o vztahoch a rodine. Tak len tolko k pitiu. Nech si pije kto chce ale ja som s tym svinstvom skoncil..naco si navodzovat chemicku euforiu v mozgu???..treba sa naucit riesit veci bez chlastu..a bavit sa tiez!!! IDE TO-VERTE MI A JE TO OVELA KRAJSIE, KED SI RANO PAMETATE CO BOLO VECER!!! waterford26@azet.sk ..keby boli otazky..viem, ze ma vela ludi s pitim problem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alkohol+redbull - Fórum - ZDRAVIE.sk