alkohol+redbull

bianka

no tak je to pravda lebo vacsina mladych pije.. no daktori to prehanaju to je pravda.. ale podla mna ked si daju cez vikendy par poharikov tak to je ok .. viac sa uvolnia a vedia sa lepsie zabavat ... moj nazor !!

majka_

pitie patri k mladosti EXTAZY? ta... potom som asi uplne mimo :P... alkohol pijem tak 1x do roka (nanajvys 2x) a to len vino. mam 19. ta potom neviem, do ktorej skupiny sa zaradit, ked moc nemam rada alkohol (to 1x - 2x su prilezitosti...).

extazy

mijkoo: coo ? to akoze fakt ?? omfg.... tak to by som nechcela.. a sorry viem ze je to hlupe ale pitie patri k mladosti ... proste tak to je ...

mijkoo

zuzana175...coze?????...ziadna vada nehrozi?????..ja som vypil takto 4 a mal som akutnu zastavu srdca..mal som 25 rokov vtedy!!!!!!!..tak co tu trepes preboha...to im tu davas pekny priklad...uz len ich podporovat v piti je otras nie este kombinacie..ci vadia ci nie..no to je sila!!!!!!

bianka

ale ja to nepijem pravidelne.. len cez vikendy. aj to ne kazdy vikend.. a max 5 poharikov... lebo od toho mi neni zle na druhy den.. proste pre mna to je naj .. hmm......

ifka

alkohol+redbull moze sposobit zastavu srdca.najdes aj clanky na nete,kde su popisane taketo pripady.a ked si precitas zlozenie,zistis,co sposobuje jednotliva zlozka napojov,pouzijes mozog,tak ti to nebude pripadat az take nerealne.

bianka

no vsak mne hovor daco :)) ja to furt pijem.. a ani mi z toho neni zle potom... len mi hovorili ze sa to nesmie tak spolu pit.. tak neviem no ...