Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

venusine gulicki

Príspevok v téme: venusine gulicki
matka111

priatel mi kupil venusine gulicki ale idu tažko dnu a ešte tažsie von dnu ked ma bozkáva a pomalii ich vtlaca dnu tak je to v pohodicke boli ma to vemi malo ale ked už som po tom tak je velki problem ich vybrat a musi sa použit velka sila a ked sa viberaju tak ma to bili ako fras. vie mi daktora z vas poradit ako ich mam dat dnu bez toho abi ma to nebolelo a lubrigační gel nemožem použivat len tak aby ste mmi ho odporučali tak bez lubrigačneho gélu dobre tak vam dakujem za odpovede dakujem.

Slaninnka

ale kaslite na gramatiku,vas tiez nik nebuzeruje za chyby,potrebuje pomoct,tak ak jej nemas ako pomoct tak to nechaj tak...
no ja mam tiez gulky doma a nemala som s tym problem,ale viem ze prvych par krat to chcelo cvik aby som to vedela vybrat,a aj teraz ked to vyberam tak to chce vynalozit usilie,predsa to len tesne prilieham k stenam vaginy.

laky

No tak v prvomrade by si sa mala uvolnit mysliet na nieco pozitivne(na prve rande...)Mozne ze su aj privelke dostat ich v rozny velkostiach.Ak ani jedno tak potom by si si mala kupit lubrikant specialny ktory nedrazdi sliznicu waginy Inak Ti uz newiem pomoct!

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

venusine gulicki - Fórum - ZDRAVIE.sk