Moja frajerka

Príspevok v téme: Moja frajerka
ohen

Moja frajerka schudla 11 kg - zacala menej jest a trocha cvicit. Pri vyske 176cm ma 55kg. Vidim, ze jedava normalne, pravidelne, ale len velmi velmi male porcie. Citim jej vsetky rebra, stale sa stazuje, ze jej je zima, trcia jej strasne kosti. Myslite, ze moze mat sklon k anorexii? Nerobi take hluposti, ze by hladovala, ale straca sa mi pred ocami. Vahu 55 kg ma uz asi pol roka, nesnazi sa to znizovat, ale sem-tam si povzdychne, ze by chcela mat 50 kg. Kazdy jej hovori, ze je chuda a ci nema anorexiu, ona sa len smeje - ze jedava 5x denne, takze ju obvinujeme nepravom. Neviem, co si mam o tom mysliet. Urcite nema bulimiu - zijeme spolu, to by som si vsimol.

jaja22222

ohen
to co pises su priznaky anorexie oni dlho zatlkaju ze im nic nie je ale iba sami seba klamu ... vedia uzasne klamat anorekticky seba a hlavne okolie ze su ok a taaakk...ale ked jej trcia kosti, je jej stale zima a jedava velmi male porcie...neboli ju casto brucho?? ma menstruaciu?? pravidelnu? to su dalsie priznaky a je dobre ze mas o nu strach anorexia je strasne zla choroba

cloe

Milana je super :D rockerka jej asi zavidi pretoze je uplna hlupost aby sla ku nejakemu psychologovi, to nevadi ze papa menej, hlave ze papa :D a rockerka, toto podvaha uricte nieje.. mozno podla BMI, ale ak by si ju videla niekde na ulici ani ta nenapadne ze ma anorexiu.. ja mam rovnaku vysku ako ona a este o 3 kg menej ale ja preto nic nerobim.. mam suepr metabolizmus a kludne viem zjest celu pizzu aj o 11 vecer... takze z toho vyplyva ze ak je niekto stihly neznamena to automaticky ze ma anorexiu po pripade bulimiu.. ale hlupym slovakom tazko vysvetlovat, najprv si o tom nieco precitajte alebo pozistujte a potom sa vyjadrujte na tuto temu...

_snezienka _

Ja nemam PPP a chodim na toto forum a citam si. Zaujima ma tento problem, takze ked sem niekto zabludi, neznamena to automaticky ze ma A alebo B.

milana

mne sa zdá že ten kto ide do tohto fóra tak asi ma ne aký problém buď s anor alebo s bul. ako to že si tu vymakala svojho frajera ???tak sa mi zdá že máš asi aj ty ne aký problém ??a po druhé to že ti povedal že by si mala schudnúť neznamená držať hladovku atď. určite to tak nemyslel ok tak si nájdi niekoho iného ktorý nebude mať o teba záujem to bude lepšie????

milana

ahoj
milana
mne sa zdá že ten kto ide do tohto fóra tak asi ma ne aký problém buď s anor alebo s bul. ako to že si tu vymakala svojho frajera ???tak sa mi zdá že máš asi aj ty ne aký problém ??a po druhé to že ti povedal že by si mala schudnúť neznamená držať hladovku atď. určite to tak nemyslel ok tak si nájdi niekoho iného ktorý nebude mať o teba záujem to bude lepšie????

milana

Caute! Dik za podporu! Som Ohnova frajerka a nemam anorexiu. Mimochodom mam 177cm a 54 kg a moj drahy zabudol podotknut, ze on bol ten komu pred casom vadilo, ze som pribrala. Viac chudnut nechcem ale ani pribrat konecne sa citim sexy a ked moj mily neprestane s takymito primtivitami tak si zacnem hladat noveho frajera!

vilaamalka

no ja si myslim, ze ked si da aj pizzu a je 5 krat denne, tak anorexiu nema... chce si asi len udrzat tu postavu...ale pozor, lebo medzi tym a anorexiou je potom uz len tenka ciara... takze ak by si si vsimol, ze sa to zhorsuje, chce este viacej chudnut a este viacej obmedzuje.. tak to treba hned riesit.. no ale aj tak, trochu keby pribrala, nejake dve tri kila, tak by jej neuskodilo... skusal si jej povedat, ze by mohla trosku pribrat?...ze samozrejme nechces aby teraz vsetko pribrala naspat, ale trosku ...ze by sa ti tak viacej pacila..

ohen

Oblecena vyzera normalne, horsie je to, ked je vyzlecena. Trcia jej kosti a prsia stratila asi hned na zaciatku. Jedava zdravo -celozrnne, zelenina, ovocie. Sladkosti vynimocne. Nie je posadnuta jedlom, hocikedy sa naje aj neskoro vecer, len strazi mnozstvo. A uz ani nestrazi, taky ma scvrknuty zaludok, ze po 2 trojuholnikoch pizze povie, ze nevladze...