Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up na velmi mastnu plet

Príspevok v téme: make-up na velmi mastnu plet
lilinkaa

viem ze make-upy sa tu rozoberaju v temach casto no nejak nemam v tych temach prehlad tak sa pytam tu aky make-up je dobry na velmi mastnu a mladu plet...mam cervene fliaciky po tvari a mierne akne a neviem ako to prekryt zatial pouzivam len korektor ale tento dobre nekryje a plet mi velmi zmastnie a velmi sa leskne vyzera to hrozne ked pridem domov zo skoly a pozriem do zrkadla tak mam taku lesklu tvar ze sa nato neda pozerat prosim poradte nejaky dobry make up alebo aspon nieco na zmiernenie mastenia pleti

jessika

skus si davat napriklad od garnier zmatnujuci krem,v takej bledozelenej tube,ktory si mozes davat pod makeup.musim ta ale upzornit,aby si necakala zazraky,teda neviem ako ostatnym ale mne plet sice pekne zmatnil ale nebolo to na dlho.po dvoch hodinach som sa tak ci tak leskla a preto vsade nosim papierove vreckovky,ktore si vzdy priloim na tvar,pootlacam a vreckovka pekne vysaje masnotu.to je asi najucinejsi a najrychlejsi sposob ktory mozes aplikovat kedykolvek a kdekolvek aj bez zrkadla.

lilinkaa

ja plet liecim najprv zyneritom no teraz dalacinom...ale asi sa vratim spat k zyneritu lebo mozno aj z toho dalacinu mam taku mastnu plet..ale itak potrebujem nieco na prekrytie pleti lebo to fakt strasne vyzera

poliewoocka

Treba plet vyliecit,make-up ju len dusi.Ziadny ti nevydrzi,nic nie je zazrak.Skus radsej obrusky na mastnu plet.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make-up na velmi mastnu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk