Kondylomy - co to je?

Príspevok v téme: Kondylomy - co to je?
menka

AHOJTE.NEVIET MI NIEKTO POVEDAT CO SU TO KONDYLOMY?? CITALA SOM ZE TO MOZE BYT JEDEN ZTYPOV HPV...BOLA SOM U GYNEKOLOGA LEBO SOM SI NASLA TAM DOLE..ANI NEVIEM KDE TO PRESNE JE TAKY VYRASTOK...A PREDPISAL MI NATO KREM WARTEC. VIE NIEKTO AKY TO JE KREM??..UZ HO NIEKTO POUZIVAL??..
VELMI MI POMOZETE LEBO SA OBAVAM ZE MAM HPV:(:( DAKUJEM

nika24

Ahojte, citam tu vseliake prispevky a diskusie na temu kondylom. Krem Wartec som dostala od lekara priblizne v decembri, po tyzdni vsetko zmizlo ale pred dvoma tyzdnami sa objavili znova. Viem, ze mam slabu imunitu, som stale nejaka prechladnuta a tak. Kde sa daju zohnat vsetky tie vitaminy a pripravky ktore v prispevkoch spominate. Viem, ze niektore kupit v lekarni ale co tie ostatne?

dvojbotka

toto som totiz teraz nasla na internete a tu uvadzaju ze od 1.1.2008 sa uhrada za wartec znizuje na 59,30 sk www.lekarennawebe.sk tak teraz naozaj neviem.

dvojbotka

kamoska a prosim ta ten podofilin mi len tak namiesaju..? ja som totiz pocula ze je to jed a len tak to nedavaju,ze s tym mozu pracovat len lekari...naozaj by som chcela ten podofilin lebo s tym mi to mizlo kym to bolo dobre setrovane.

RNG

HPV ma vonkajsi prejav -kondylomy. Znicenim kondylom sa ale pritomnost HPV v tele neznizi.
To je len potlacanie symptomu. Jedina pomoc proti virusom je zvusit viralnu imunitu(selen, zinol, l-cystein, aloe vera, GSE, extrakt z olivoveho listu, megadavky vitaminu C a extre silne:betulin Befungin a Larrea tridentata(chaparall).
Z probiotik hlavne Lactobacilus bulgaricus je zaznamenany ako antiviralny.

kamoska

a zvacsit sa ti to zvacsilo, to je normlane , ked si to tym natieras, ale to je dobre, len by to malo aj zblednut, vtedy je to ok....

kamoska

Wartec je krem, ktory obsahuje podofilin, takze je to to iste len v inej forme, doplaca sa 830 sk a ked si das urobit v lekarni podofilin (na lekarsky predpis) tak to stoji 5 Sk. Ale ja som dala aj tak prednost Wartec-u, je to menej bolestive.Wartec musis tri dni po sebe natierat a potom 4 dni nechat tak. Prve dni necitis nic, potom to zacne strasne svrbiet a potom to niekedy aj boli.