Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze sa to stat?

gunar

Tak naozaj seriozne toto je sprosta otazka. Zobud sa a este bud rada, ze tu vobec dakto sa obtazuje pisat. Toto je uz fakt trapne s takymito otazkami. Co mate 5 rokov?

ma_pravdu

Pravda, chod plakat inde a neotravuj toto forum svojimi somarinami!!! Ked sa tak bojis nelez do postele ty decko

si_krava_a_velka

Si pozri laskavo ine prispevky na tuto temu. Koho myslis ze bavi odpovedat na vase detiske debilne otazky? Ked ti tak lepi ta nelez s nahym chlapom do postele.

jessinka

Sorry,krava nie som,ale myslela som to tak,ze sme obaja nahi,a on sa urobi a ejakuluje.Viem neurobi sa do mna,ale ak budem mat nieco napr.na stehnach,brusku,na rukach alebo ma rukou pohladi po muslicke?Pytam sa na to a vdaka za normalne odpovede.

si_krava

Ano neposkvrnene pocatie... vyhoni sa ti na bluzku a ked si ju oblecies otehotnies. Zbytocne si budes citat 50 minulych prispevkov na tuto temu. Ty radsej napises dalsi debilny prispevok. Ze vas to vy srandysti este bavi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze sa to stat? - Fórum - ZDRAVIE.sk