Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dekolt

Príspevok v téme: dekolt
ataeb

ahojte,
mam taky problem.. pokozku na dekolte mam akoby by som tam mala stale husiu kozu.. vlasove cibulky su take zvlastne.. a casto a lhako sa mi tam vyhodi nejaka vyrazka.. nie je to akne.. to som nikdy nemala ale..neviem co to mam byt.. mam 21 rokov a stale ten problem.. cakala som ze mozno vekom to prestane ale nie.. neviete mi niekto poradit ako sa toho zbavit a mat na dekolte peknu hladku pokozku?..za kazdu snahu.. radu.. budem velmi povdacna

collagen beauty

Hladku pokozku mozes dosiahnut kolagenovym pripravkom Collagen Beauty Exclusive - je to gel urceny na tvar a dekolt. Vyborne vypina pokozku, regeneruje ju. Treba na to este pouzit nejaky kryci krem, koli zmierneniu pocitu napnutia pokozky. Viac na www.collagen-beauty.sk

poliewoocka

Problem je v tom,ze sa ti vo vlasovej jednotke hromadi maz,preto ti tam vznika aj akne.Vyskusaj jemny peeling a staraj sa o dekolt tak ako o tvar.Cisti ho pletovou vodou a natieraj nekomedogennym kremom.NAjlepsie urobis,ak budes pouzivat oleje,napr. olivovy,avokadovy,jojobovy a pod.Tie nehydrogenizuju v poroch a neupchavaju ich.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dekolt - Fórum - ZDRAVIE.sk