svrbenie

Príspevok v téme: svrbenie
anezka4

Dobry den, mam taky mansi problem. Svrbia ma vonkajšie rodidla. Vyskušala som už aj masť, ktorú som mala predpisanu na podobný problém a ktorá zaberala, aj hypermangan, kúpila som si antibakteriálny gél. No výraznú zmenu necítim. Nie je to nejaké veľké svrbenie - len občas, menej intenzívne ale aj tak je to nepríjemné.
za radu vopred dakujem

evitka001

Aj ja som mala taký problém a ešte k tomu aj červené ako rak. No a keď už gyn. nevedel čo so mnou poslal ma na kožné. Tam mi urobili kožné testy a výsledok? Pokožka reaguje precitlivelo až alergicky na všetky pracie prostriedky, ktorých vzorky som doniesla. Takže menej prášku na pranie, najlepšie detský a aviváž žiadna.Vadia mi aj niektoré druhy vložiek.Kožná mi dala aj masť, ktorá mi veľmi pomohla.

ova

No, svrbenie moze mat rozne priciny a podla toho treba volit liecivo. Ja som sa rozpamatala napr. ze svrbenie, ktore mam prave v tychto dnoch, som mala tiez par tyzdnov dozadu. Preslo same, ale ked sa mi to objavilo teraz zas, doslo mi, ze to moze byt z gelu, ktory som pouzila pri holeni intimnych partii. Pouzivam teraz kratko iny, a myslim, ze je to kvoli nemu. Ved uvidim.Snad to prejde znova same o par dni a ked sa tam budem holit nabuduce pouzijem znova ten gel co som mala predtym.Snad je to riesenie...

aloe

anezka, viem Ti poradiť prírodné produkty, ak chceš, nie chémiu.Sú účinné, nemajú vedľajšie účinky.je to aj na natieranie aj pitie zvnútra.Mne to pomohlo. duratnakatka@zoznam.sk