Bio - Acno

Dudo.

Ja beriem BIO-ACNO už niekoľko mesiacov a som spokojný.
Prvé výsledky som spozoroval asi až po 2 mesiacoch.
Odporúčam ho!!!!!
Ale určite pri ťažkej forme akné je potrebná odborná pomoc a samozrejme vhodné kozmetické prípravky.

linduska17

ja ich teraz beriem jeden mesiac zatial a mam pocit, ze pomahaju :) brala som aj roaccutane pred rokom, ten mi, samozrejme, pomohol, ale po 4 mesiacoch od ukoncenia uzivania sa mi akne zasa vratilo... teraz, to bio acno mam pocit, ze vazne pomaha, a co je hlavne, nie su pri nom take obmedzenia ako pri roac. :)

katlin

Ahojte.Dôležité je,si myslím,aby ste si tvar liečili podľa toho, akú ťažkú formu akné máte.Pretože ak je niekto zúfalý pre kritický stav pleti,keď sa vám robia na tvári tmavé fľaky,akné je rozsiahle a veľké, vtedy naozaj ťažko pomôžu vitamíny z lekárne a kožná je viac než nevyhnutná.Prežila som si časy,keď bola moja pleť až bordová,posiata vyrážkami a tiež jazvami a vyzeralo to tak, že mi už nepomôže nič. Predsa pomohlo a dnes sa ma ľudia pýtajú, že z čoho mám pleť takú peknú, porcelánovú.Je to dlhý boj,tak s ním začnite už dnes,ale s kožnou lekárkou.A ak si myslíte,že vyrážky sú naozaj hlboké a je ich veľa, pýtajte sa na Roaccutanne. Pri ťažkej forme akné je najlepší. Ak by vás zaujímalo aj to, akú kozmetiku odporúčam,môžete ma kontaktovať :)katlin7@azet.sk

robokop

mne bio acno žiaľ po skoro 2 mesiacoch nepomohlo ... potom som šiel ku kožnej a (teraz hovorím preto , lebo som videl čo písala shagya) a povedala , že žiadne jedlo nemá vplyv na akné ... ani tuky , ani mlieko ani čokoláda, že vraj je dokázané že to nezhoršuje akné , povedala avšak , že síce to nezhoršuje , ale dobrá pestrá a zdravá strava to zlepšuje... mne predpísala Roaccutane ktorý beriem cca 1 mesiac