Pomozte please antikoncepcia

Príspevok v téme: Pomozte please antikoncepcia
layla

Mám 18 rokov a zatiaľ sexuálne nežijem. Chcela by som si dať predpísať antikoncepciu,ale vôbec neviem ak by bola najvhodnejšia. Za dobrú cenu a bez alebo aspoň s minimálnymi vedľajšími účinkami. A ešte som nebola u gynekológa a tak by som sa chcela opýtať,že čo a ako...To tam mám rovno prísť a hneď pri prvej návšteve povedať,že chcem tabletky? Ďakujem

layla

noo pojdem k doktorke a poviem co a ako..asi ano aspon zo zaciatku...aale tak to ma este cas..tak od aprila ked uz..hlavne sa porozpravam s doktorkou:))

jaja

ja neviem ako chceš - porad sa s gynekologom, ale ak je partner zodpovedný, dá sa aj bez toho (kondom+prerušovaná súlož-osobite u mna nie :-) aj ked je to menej pohodlné... no však niektoré baby píšu, že im sadne určitá značka hak... ja už hormony- dakujem neprosím!!!

layla

JAJA..no praaveze ja som to este nebrala,ale kedze kazda tu pise o nejakych tak by som sa toho chcela vyvarovat...ale kedze som este neskusena a aby sme si to co najviac uzili,asi by som to mala aspon chvilu brat,nie?..nejaky mesiac,dva..chapete ma,nie?

jaja

laylaa - janulkaaa má pravdu, my robíme tiež kondom+prerušovanú súlož, hak nechcem brať! aké nežiadúce účinky si mala?

layla

jaa uz neviim co mam robit...este mi napadlo,ze by som to zacala brat co ja viem uz od aprila,aby mi presli tie vedlajsie ucinky kym budeme spolu alebo ja neviem...ale najradsej by som nebrala hak,ale zas len kondon hmm