co mam robit ??

Príspevok v téme: co mam robit ??
nikinka

prosim vas.. viem ze to sem moc nepatrii.. ale pred tyzdnom som sa zoznamila s jednym chlapcom.. aj sa mi paci aj vsetko .. a hovoril mi ze chce so mnou chodit..ale ja som bola vtedy v opitom stave tak som mu vravela nech mi radsej napise na druhy den,a som nechapala ako moze chciet so mnou chodit ked ma ani nepozna.. aj napisal..ale ja som mu odpisala ze nevelmi chcem vztah.. a ze ho ani nepoznam.. tak mi navrhol stretko ale nepovedal kedy .. odvtedy mi prezvana kazdy den .... neviem co mam robit ... co ked si so mnou len zahrava ?? teraz mu mam napisat ze som si to rozmyslela?? ... hmm ..

asd

chce sex, ide po tebe, ked sa s nim chces stretnut, povedz, ze ok, ked nie povedz mu to rovno, inak bude otravovat vkuse

koliaa

no teda neviem....
ktory chalan by chcel chodit s opitou holkou ?
1. ak sa mu nejedna o seriozny vztah
2. ak je podobneho razenia
nechcem tym povedat, ze si opyta denne, ani to nemyslim zle.
Ja by som ho asi odmietla so slovami...Vies , v opitom stave si nehladam priatela. tym si napravis vlastnu reputaciu, ukazes mu, ze si normalne dievca. Pritom by som sa ho asi aj opytala, ze ci chce chodit s dievcatom, ktore videl opite,,ze to je nejake divne. Tymto ukazes, ze si neni ziadna sprosta naivka.