Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vedľajšie účinky Roaccutane

Príspevok v téme: Vedľajšie účinky Roaccutane
jjajo

je tu niekto kto bol lieceny tymto liekom? ake ste mali vedlajsie ucinky?
aa ho uzivam 3 mesiace akne sa mi velmi zlepsilo uz mam ovela menej aj tych podkoznych pupakov.Lenze sa asi zacinaju prejavovat vedlajsie ucinky co sa tyka psychiky.Som velmi naladovi v niektorich chvilach som akoby uplne iny clovek.Dokazem sa nahnevat za akukolvek hlupost a aj na samovzradu myslim dost casto a niekedy mam obrovske nutkanie to spravit.A to nutkanie je dost silne a to len z malych problemou.Naozaj je ten liek takto schopny ovplivnit cloveka? Mal tu niekto podobne priznaky?

fakt pomaha

Je tu asi vsetko napisane uzivam Roaccutane 2. mesiac plet mam taku aku som ju nemala ani nepamatam, pokozku mam suchu a jemne sa mi supe, usta natieram poctivo ale su dopraskane. Ked som rozmyslala nad tym ci mam zacat spomenula som si na dlhe roky co som na seba patlala krémy krmila sa tabletkami ako to vsetko nicilo moj organizmus zatial chvalim a som schopna to doporucit aj ostatnim ale len v tedy ak vyskusali co sa da. Moja doktorka mi raz za mesiac kontroluje krv a pokozku a ludia okolo mna naladovost :)

Phil Deca

Beriem ROACCUTANE 3 mesiace,, ostávajú mi ešte nejaké 2.. Akné sa neuveritelne zlepšilo.. Ale asi pred 2-3 týždňami sa začali prejavovať PSYCHICKÉ PROBLÉMY,,,... Mám DEPRESIE z ničoho (DOSLOVNE).. alebo z drobných vecí.. Inokedy mi zase príde stav EUPHORIE, Svet je krásny a cítim sa byť najšťastnejsím človekom na svete.. ale tieto stavy trvajú iba hodinku, dve.. čo je škoda :) --- potom som zase v depresii a teším sa iba do postele ,,, nech konečne zaspím aby som nemusel vnímať... asi dva krát som pomyslel na SAMOVRAŽDU.. myšlienka trvala iba pár sekúnd ale bola tam.. ..Posobí to na mňa ako DROGA.. ale vydržím... držte sa aj vy ak ste na tom podobne.. Mier s vami. :))

MaariSSaa

Ja som ho brala asi 4 mesiace...co je sranda, plet sa mi zlepsila az ked som ho vysadila...no a u mna vedlajsie priznaky, suche pery ale extremne, tiez aj pokozka na tele ale inak nic, psychicke isto nie...a inak na tie samovrazedne sklony atd bacha, to by si mal povedat dr a vysadit ten liek...tri mesiace ti uz stacili, plet je zlepsena, uz by sa ti nemala pokazit naspat...

kktprvejligy

Cital som ten letak dokopy tam ch*j pise preto sa obraciam na ludi ktory to pouzivali aby mi to povedali zo skusenosti. tak ako to je bude sa to zhorsovat alebo uz len zlepsovat odkedy ho beriem?

jankaaaaaaaaa

urcite riziko zavaznych problemov tam je, to musi kazdy uznat, je ich vela popisnaych v letaku.. ale myslim ze sanca na vynikajuce vylsedky toto riziko prevysuje

bingham

rng to je zaujimave....hlavne ze ty mas na to riesenie...kokosak...a vitaminiky...ktore ti absolutne nepomozu....za to roaccutane...ma vynikajuce vysledky....a minimalne vedlajsie ucinky...ktore po dobrati uplne prejdu...a to som videl v praxi ;)

RNG

celkom nahodou som sem skocil, ked som odpovedal na otazky vo fore rng.uforum.sk a vidim, ze ti isti tu rozsiruju rovnake hluposti pre nevedomych ludi, najma naivnych tenagerov.
Tu si mozete precitat od roznych obeti isotretinoinu, co in tato podla vas "nevinna " droga sposobila
www.eczemacure.info

Ze sa nehanbite rozsirovat lzi naivnym zakomplexovanym mladym ludom!

kktprvejligy

beriem to asi druhy den a mam pocit ze mi to vytvara viac vyrazok...je to mozne? ak ano tak dokedy to tak pojde? ako dlho mi bude vytvarat tie vyrazky? a po kolkych tyzdnoch by som mal mat normalnu plet? DAKUJEM!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vedľajšie účinky Roaccutane - Fórum - ZDRAVIE.sk