Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BOLAVá úSTNA DUTINA....!!!

Príspevok v téme: BOLAVá úSTNA DUTINA....!!!
-ester-

Prosím o radu- hygienu ústnej dutiny-chrupu dodržiavam na maximum-a napriek tomu mám už asi 2 mesiace, bolavé ústa z vnútra- šúpe sa mi koža a dost to bolí, aj štípe...Akokeby sa mi v ústach odlupovala odomretá koža...Nemyslím že to je alergia- lebo nič neobvyklé nejem a ani žiadnu chemikáliu som nepila...Ak viete niekto čo to asi je,prosím poradte- no snád nie rakovina dutiny ústnej,lebo tú máme dedičnú... v LEKáRNI MI PORADILI ZINOK-ALE ABSOLúTNE SA MI TO NEZLEPšILO..

-ester-

AFTY? no to asi nie, neviem . nič podobné som zatial nemala v ústach- sú to flaky-alebo pluzgiere-velkost dvojkoruny- a zlievajú sa...červené, bolestivé-a po obvode sa šúpe koža-je to aj na lícach-ale to je len v ústach!Tvár, plet mám ok....

...........

chod k zubarovi, ten by mal najlepsie vediet o co ide.ako to vyzera, su to drobne vyrazky?nemoze ist o afty?urcite by som zasla za doktorom, mozno budes potrebovat antibiotika.inac stopangin alebo propolisova tinktura alebo velmi zriedeny peroxid vodika/3 percentny zriedit jeden pomer peroxidu a tri voda/nemal by drazdit ak si ho dobre zriedis.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BOLAVá úSTNA DUTINA....!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk