je hyba vo mne? :( som z toho zufala! :(

Príspevok v téme: je hyba vo mne? :( som z toho zufala! :(
ewcucu

tak ahojte...mam problem :( proste ide o to ze ked sa s priatelom hystame na sex tak mame predohru aj vsetko a som vzrusena aj vlhka ako ziadny problem. Lenze potom ked je uz vo mne a zacneme s kopulacnymi pohybmi tak ja nic necitim! Nejde o to ze by mal on maleho alebo tak ale proste je nejaka chyba vo mne? Pretoze na silvestra som pila alkohol a mali sme sex a vtedy to bolo uzasne proste vsetko ako ma byt ale takto nic :( nevie mi niektora z vas poradit? Moze to byt tym ze som so sexom zacala nedavno? alebo neviem...som z toho zufala a aj priatel :(

ewcucu

sme spolu pol roka a spavame spolu dva mesiace...ale stale nic :( ako citim ze sa vo mne pohybuje ale absolutne ziadne vzrusenie mi to neprinasa. Pocas predohry som vzrusena ale akonahle zacneme so sexom koniec :( ved toto nie je normalne :(((

lucka27

ahoj,samozrejme moze to byt aj tym ze si zacala nedavno-skus cviky na posilnenie panvoveho dna-stahuj svaly ako ked chces zadrzat mocenie.Ale pokial si to pod vplyvom alkoholu citila inak tak si myslim ze chyba bude niekde inde...mozno si trosku strnula a bojis sa a jednoducho sa nevies uvolnit az po uziti alkoholu to viac-menej neovladas lebo ten ta sam uvolni.Kolko ste spolu s priatelom?Skus napr. aj sama prist na to,co ti robi dobre.Alebo skuste spolu,nech ta drazdi rukou a skusa.Jasne ze trva dlhsie,kym sa zosuladite a sex si budete uzivat ako to ma byt...:)