Ako na tento uces ?

vanilyeyes

skazaton podla mna mas teraz v pohode vlasy, tamten uces sa mne osobne velmi nepaci...ale to je vec vkusu:)
urcite ako pisala leerka treba najst poriadnu kadernicku aby ti nedodrbala vlasy, ako raz mne :) Noo a na ten skate to budes potrebovat teda riadne tuzidlo xi xi :))

leerka

najprv treba najst dobru kadernicku, ktora ti taky strih dokaze urobit, a potom ti ukaze s cim si to maa prevnovat, odporucam vosk, a moze byt aj lak, ale nie vela, budes tam mat potom biele stopy a tak.... takze sikovnu kadernicku ako som ja :-)

skazaton

a to si mam asi pred tim aj zmyt hlavu ze ? bo ja rano mavam zial take ulizane vlasy jak keby boli kus mastne, aj ked si ich kazdy den zmyvam vecer 2-3x :( mno tha si kupim asi fen a budem rano umyvat a ked si ich budem fenovat tak si ich skusim tak roztrapatit a potom vyfenujem , bude to take ako ma on ci furt musim pouzit nejake semena na hlavu ?

skazaton

no mne vobec nejde o to ci sa to niekomu paci ci nie, pre mna je to proste styl, mne sa tiez nepaci ze kazdy nosi vrecia namiesto nohavic.. mno ale to s tim gelom to co sa s nim robi?:X to len si vylejem na hlavu a co potom ?:D ja som sa s tym nikdy nehral :X

poliewoocka

Jednoducha finta:po pouziti extra tuziaceho gelu si to poriadne zalakuj extra silnym lakom na vlasy.Mne sa ten uces paci...