Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olivovy olej na plet namiesto kozmetiky

RNG

kokosovy olej je vhodnejsi, lebo ma ochranny faktor 4 az 8, ostrovania v tropoch ho pouzivaju uz tisicrocia a maju krasnu plet.
Naviac je ciastocne antimikrobialny a vyzivuje plet(prestupuje do tela cez kozu), dokonca je protirakovinny.

alina

sonik je sice pravda ze ta chyti pekne do hneda, ale olivovy olej nema ziadny ochranny faktor, takze by som to nerobila...

sonik1026

AHOJTE
JA SA CHCEM OPYTAT, ZEVRAJ JE OLIVOVY OLEJ DOBRY NA OPALOVANIE, CHYTí VAS DO HNEDA,PORADILA MI TO KAMARATKA TEJ MJEKA TETA,,ALE NEVIEM CO TO JE PRAVDA,,??:-)

.................

peaty nie kazdemu vyhovuje velmi mastne a oliv.olej je.preto sa do kozmetiky davaju emulgatory, ktore umoznuju spajat mastnu fazu s vodovou a zlepsuju vstrebavanie.

RNG

Do mojich obchodov sa snazim dostat vsetko, co povazujem za uzitocne na udrzbu zdravia.
Zialbohu, je tu jeden problem, ako to dostat co najlacnejsie v spickovej kvalite, dostat to schvalene na Slovensku(je to dovoz z USA, pre ten su hranice este nie otvorene...) a ziskat dost zakaznikov, aby som na tom nestracal prilis, mozem si to dovolit len do urcitej sumy mesacne.
Ale kokosovy olej definitivne budem mat aspon v jednej dvoch kvalitach, lebo je uzitocny. Spytajte sa nan predavaciek, ponukovy cennik je dost zastaraly.

poliewoocka

Excipial som mala aj ja,ked som mala od presusenia taky fliacik na brusku.Nie je taky mastny,skoro ako telove mlieko.Je to liecivo na predpis,nemalo by sa dlhodobo pouzivat.RNG ma pravdu,odkedy pouzivam na tvar olivovy olej,neupchavaju sa mi pory,nemam presusenu plet.

veronika

no ja sa kazdy vecer odlicujem s olivovym olejom...je to zdrave ucinne a este to aj prospieva pokozke...a zevraj z toho po case tmavnu mihalnice no uvidime teda...:D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olivovy olej na plet namiesto kozmetiky - Fórum - ZDRAVIE.sk