FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Pukanie v uchu

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Pukanie v uchu" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    kreso18.02.08 09:57??.??.226.2

takze po kratkej nevylezanej teplote mi zacalo neprijemne pukat v uchu, prejavuje sa to pri prehltani a pri smrkani je to az neprijemne bolestive...mam s tym ist ku doktorke alebo co s tym mym robit?

• tinka2026.03.13 16:28??.??.73.163

tiež som mala takýto problém, ale po čase mi to akosi samo prešlo. neviem čím to bolo, ani prečo to prešlo, ale prešlo :)

• David-24526.03.13 13:35??.??.38.217

Takze ja som mal zalahnute v uchu to mi usna vyplachla ked prehltam tak mi tam puka a pouzival som otobacid su to dobre kvapky ale na pukanie ucha nepomozu treba skusat vsetky metody

• TIAAMIII24.10.12 17:59??.??.226.68

ahoj ja mam ten isty problem už asi rok sledujem že mi puka v pravm uchu...ako kedy som tam mala zbytok šamponu a nejde mi von:-))bola som s tym aj u lekara povedal že ucho je v poriadku aj mi prefukol uši..ale stale to pretrvava...tiež mi to robí pri prehĺtani ,alebo ked do seba potiahnem vzduch:-))vadí mi to veľmi neviem čo s tym..ale skusim ešte tie ušne sviečky...

• sogino13.09.11 15:08??.??.125.132

ja mam stim pukanim pri preglgani taky isty problem a trva uz 1 rok ked som mal nieco s usamy mal som zhorseny sluch ale to preslo ale pukanie a piskanie nie je to dost neprijemne hlavne ked zaspavam lebo to pocujem stale ako jedn ton

• lala22106.01.11 19:35??.??.73.28

tiez mam podobne problemy uz vyse roka. usny mi tam nic nenasiel, ale povedal, ze to moze byt aj od chrbtice, takze sa teraz snazim cvicit cviky na chrbat..:)

• vandi06.01.11 17:41??.??.193.190

tak ja mám problém ze mne sa v ušiach tvorí viac mazu než druhým.a preto mi stale zalahuje a puká v ušiach. a dnes som vyskušala sviečku do ucha a zabralo mi to už počujem dobre a ani mi nepuká takže odporučujem SVIEčKY DO UCHA

• vandduš hi:)30.10.10 22:28??.??.193.190

takže ja si osobne myslím ze to pukanie suvisi s prechladnutim ja mam problemi s ušami furt tak uz asi viem aj z čoho s prechladnutim ked je jar a leto mam alergiu a stale vreckovky potrebujem na sopel a ked je jesen a zima som prechladnuta a sopel sa vracia neviem či sa aj volakedy toho zbavim

• vanduš hi :)30.10.10 22:21??.??.193.190

ja mam problemi s ušami skoro stale raz mi tam puka potom mam zalahnute atd jak sa len toho zbavit

• sedmikraska10.03.08 13:56??.??.67.107

to od ms2 som nejak nepobrala, vysvetlis? mne tiez casto pukalo v uchu, ale teraz v pohode, zacala som pouzivat na cistenie AUDISPRAY, tak mozno mi to pomohlo

• ms210.03.08 13:53??.??.133.17

skus otobacit alebo burow kvapky

• jojosk10.03.08 13:51??.??.125.19

Mne pukanie v usiach aj po dolieceni prechladnutia ostalo a uz mi puka v usiach asi rok, co s tym mam robit? Nic mi nepomaha a nechce to zmiznut...

• stix18.02.08 10:09??.??.95.243

poznam to neprijemne pukanie v uchu - pocitoval som to vzdy po nadche alebo angine - pukalo mi takto vzdy ked som nieco jedol alebo proste len viac otvoril usta. preslo mi to vzdy samovolne kratky cas po prelieceni choroby - ci uz prechladnutia alebo nadchy.

• julka.18.02.08 10:02??.??.188.3

to signalizuje zapal, skus este pockat, kup si morsku vodu v lekarni, s nou si striekaj do nosa, alebo kvapky GSE alebo Citrovital si zarob do rozstrekovaca ako kvapky do nosa, do usi daj vatu alebo gazu s burovou vodou, kvapkaj si do ucha kokosovy olej

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

Vychutnajte si relax vo dvojici aj s rodinou s kupónom od Wallet.sk

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch