Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cítim sa skvele, konečne som spravila prvý krok :)

Príspevok v téme: cítim sa skvele, konečne som spravila prvý krok :)
bubinka

ahojte, dnes som zahajila moje chudnutie, vazim cca 65kg, meriam asi 158-160cm..neviem presne..a idem na moju povodnu vahu..za rok som nabrala vyse 17kil tuku..takze pekne, postupne, pomalicky to idem zhadzovat. v posilke som si krasne zabehala na behatku, a zaslapala na takom fajnom pristroji, co aj rukami hore posilujete zaroven,. spalila som asi 350 Kj a CVICILA som vkuse aSI 5oMIN. snazim sa meej papkat a uvidim, ako mi to pojde. dufam, ze do leta schudnem aspon na 50kg, rada by som si opat dala svoj piercing do bruska spat :))) kto z vas sa tiez konečne nakopne ako ja ?:))

bubinka

este som sa chcela spytat, trener vo fitku mi spominal, ze mam chodit behavat rano, nalacno, cize nebudem ranajkovat a potom mam pit nejkay proteinovy napoj, kto ma s tymto napojom nejake skusenosti?

bubinka

Dakujem ti krasne, ja len dufam, ze si pri tom chudnuti nenarusim zas nejak psychiku:)...takze musim pomaly a potroske...a poviem tu jedno, radsej by som bola gulka ako teraz akoby som zase mala zazivat to co som zazivala....s mojou psychikou...mam nervy obalene uz ale moc...musi zhodit, nie som zvyknuta na taku tukovu zataz a vadi mi to, obmedzuje ma to...takze rada by som sa dostala na svoju povodnu(47)plus tie tri kila navyse do zasoby :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cítim sa skvele, konečne som spravila prvý krok :) - Fórum - ZDRAVIE.sk