herpes na hornej pere...co mam robit?

Príspevok v téme: herpes na hornej pere...co mam robit?
veronika

rano som uz citila na hornej pere take pnutie ale nemala som nic co by som na to dala a uz pocas dna v skole sa mi spravil herpes...ale doma som omylom do neho skrabla a trochu koze sa asi odtrhlo a vytiekla z neho taka vodicka akoby..je to dobre alebo zle?.cestou zo skoly som si kupila herpesin -ake mate s nim skusenosti pomaha?...mozem si ho dat aj na noc?...plus cokolvek akekolvek rady ako sa toho co najrychlejsie zbavim...prosim velmi velmi..mimochodom ja som ta ista osoba co minuly tyzden pisala ze mam na cele tu mega podkoznu vyrazku..no tak tej sa zbavim a vzapati toto...dokelu..prosim pomozte a skuste odpovedat na moje otazky...dakujem za hocico...:(

Kejtrin

Ahojte, mávam herpesy každý mesiac. Mastičky mi vôbec nezaberajú. Jediné, čo mi pomáha, je keď si hneď na začiatku prikladám na herpes kúsok zázvoru a natieram hojivým zázrakom z Oriflamu :)

bill

Valtrex is used to treat certain herpes infections, including herpes zoster (the painful rash known as shingles), genital herpes, and herpes cold sores on the face and lips. The best resource to help is www.valtrexsite.com

Evka Jarkova

aj mne sa akurat vyhodil herpes na na y hornej pere čo mam robit je to neprijemne ale ja mam taky balsam vola sa že lip-balm od značky flexitol pomaha ale chcela by som niečo lepšie dobra rada pomože dik.

TIP

POMAHA AJ MASTICKA HERPESIN, ALE NAJLEPSIE JE, KED SA PERA NATRE UZ, KED CITITE, ZE SA VAM IDE VYHODIT HERPES. ZAROVEN AJ POSILNOVANIE IMUNITY, VITAMIN B, C.

allukacka

Na herpes mam odskúšaný veľmi dobrý a super účinný L-lyzín. Dve kapsulky ráno alebo pri prvom náznaku svrbenia, večer ďalšiu, na druhý deň už iba po jednej a herpes sa stratí nadlho........Vyskúšaj, je naozaj super a rýchlo účinný.