Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa spravne rozhodnut vo vztahu???

Príspevok v téme: ako sa spravne rozhodnut vo vztahu???
uff

ja mam taky problem(kto nema..ze?)..puberta uz davno presla, a vtedy som si vzdy priala zakotvit v nejakom normalnom vztahu, co sa mi nakoniec aj udialo. pozname sa 2 roky a je nam celkom fajn, verim, ze ma ma uprimne rad (a to sa mi stalo 1x v zivote) ale obcas mam pocit, ze si absolutne nerozumieme, ze ja o koze a on o voze..nieco sa mu snazim vysvetlit, on to berie ako poucanie. zase on mi nieco hovori a mna sa to vie pri urcitych temach velmi dotknut...tak ja teraz neviem, lebo pre mna komunikacia je elementarna vec vo vztahu dvoch ludi, nerada by som uz menila partnera, naozaj ho mam rada a viem, ze je to dobry clovek. ale zase..je to ten pravy??...

uff

usiko, mas pravdu, aj na to som myslela, bohuzial, momentalne som v cudzine a skutocnych kamaratov po mesiaci nenajdes. nebudem rozpravat osobne veci niekomu, koho som videla 5x v zivote. no a napokon, komu to mam vsetko povedat, ked nie jemu??..ja si predsa vypocujem kazdeho, ale asi nemozem sudit jeho podla seba..jezus maria....!!

Deee

Dalsia knizka od tychto manzelov Peasovcov je preco sa zeny nevyznaju v mapach a muzi nepocuvaju, obe su super, odporucam

usiko

uff, no to mam ja tiez, vela sme sa o tom rozpravali a dosli sme k tomu, ze on ma jednoducho nevie pocucvat, lebo na to nie je stavany....ale aj ked ma to trapilo dohodli sme sa, ze si najdem kamaratku, alebo sa budem vykecavat mame....tak to je , jednoducho chlapisu taki, ak by si natrafila na takeho, co rad kecy, mal by v sebe nieco zenske a to by sa ti asi nepacilo...

uff

ja som prave hladala, ci k tomu nebude aj nejaka literatura, dufam, ze to najdem aj na nete. velka vdaka!! keby ze mate este nejake triky na chlapov, sem s nimi...pouzijem vsetko!! aj zajace v klobuku :))

Deee

skus si precitat knizku od Alana a Barbary Peasovcov, preco muzi klamu a zeny placu, vtipne vysvetluje, ze muzi su ini ako zeny a kazdy ma nieco cim do vztahu prispieva, tiez vyvsetluje ako vznikaju prave taketo nedorozumenia v komunikacii aj ako im predist, ak mas toho svojho skutocne rada, skus to s touto knizkou, je to nieco ako "manual na pouzite muza"

uff

presne..bojovneho ducha to on ma..v minulom zivote bol urcite nacisticky frontovy vojak..mensi problem je v tom, ze ja uz by som pomaly aj na rodinu myslela..ale on ani pocut..na jednej strane viem, ze ma pravdu, lebo nie sme zabezpeceni, ale on o tom vobec ani nerozmysla a ani nechce diskutovat! jasne, ze ho pustim von :)) vsak on by sa aj tak na povolenie nepytal... :))

dadah

noooo chlapi su uz raz takí. vedia zasiahnut a vyuzit vsetko len, aby oni z hadky vyviazli ako vítazi. necuduj sa maju v sebbe bojoveho ducha. to robi ta venusa a mars. ale je od neho drzé, že na teba takto utocí a pri tom pouzíva tvoje pochovane hriechy. neteba si nechat kadit na hlavu. ved sa mu raz splasia hormony a nastane aj cas na rodinu. takmer kazdy chlap po nej tuzi. ale ma pravdu v tom, ze uzit si clovek moze len v mladosti a asi sa snazi zuzitovat tento cas.nechaj ho nech sa vyburi. ked pride rodina, pridu vacsie zavazky, obmedzenia, ale verim tomu, ze ty by si ho von pustala-hihi, keby sa chcel uvolnit-myslim pri pive s kamaratmi.

uff

este by ma zaujimal tvoj nazor, predstav si ze on ma jednu nerest, ktora mne dost vadi, to uz vie davno, samozrejme, ze kvoli mne neprestane. moje narazky skor smerovali k tomu, ako si to predstavuje, ked bude mat raz rodinu(nehovorim so mnou, mozno ano-mozno nie) na co som dostala odpoved, ze on je este mlady, ak si ma uzit zivota, tak urcite teraz, nevie ci s tym prestane a mam ho prestat obmedzovat a buzerovat a aby mi ukazal, ze ani ja nie som dokonala, vytiahne na mna jeden moj stary hriech, cim vie, ze mi dobre ublizi!!!tak toto mna vie dorazit, ked sem taha zalezitosti, co s tym vobec nesuvisia a len hlada, co by tak proti mne pouzil.

dadah

povedz mu to aj za tuto cenu. mozno ta odbyje a bude mu to smiesne, ze medzi vas tahas hviezdy, ale daj mu to precitat, mozno sa tam vazne objaví. som rada, ze som ti aspon trosku pomohla, zbytok je uz na vas dvoch. drzim palce nech vam to vydrzi az do konca a hlavne vela trpezlivosti, budes ju urcite este potrebovat.:))

uff

no takze jak sa na to pozeram, tak sa na to pozeram..skratka sa ma byk viac krotit, ale ked mu to poviem, tak sa isto nastve.. :)) a dakujem ti, citim sa taka vyrovnanejsia..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa spravne rozhodnut vo vztahu??? - Fórum - ZDRAVIE.sk